Klavye mi daha önemli fare mi daha önemli olmalı?

Süleyman Başak

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk ben mouse almayı düşünüyorum ama yine de sormak istedim mouse olarak M800 Pro klavye olarak da Gamepower Calypso almayı düşünüyorum. Sizce hangisi önceliğim olmalı ya da bu fiyata daha ürünler var mı? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ilk ben mouse almayı düşünüyorum ama yine de sormak istedim mouse olarak M800 Pro klavye olarak da Gamepower Calypso almayı düşünüyorum. Sizce hangisi önceliğim olmalı ya da bu fiyata daha ürünler var mı? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

İkisi de önemli tabii ki ama Fare daha önemli.

Önceliğin Gamepower'dan uzak durmak olsun

Öncelikle fareye yönelmekte fayda var. Benim tercihim Attack Shark. Birkaç hafta önce aldım. Kağıt kadar hafif bir mouse. Rahat kullanıyorum.

Neye göre bunu söyleyeceğiz ki? Ne için kullanacağını bilemeden ne söyleyelim. Belki çizim için kullanacaksın belki FPS oyunları oynayacaksın. Tür belirt.

Ne için kullanacağına göre değişir. Ayrıca o Gamepower alınmaz asla. M800Pro da alınmaz bana kalırsa üstüne biraz koyulup Ultra modeline bakılmalı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi her şey etkiler bunu seçmende ama neye önem vereceğini nerede kullanacağını düşünerek kendin karar ver.

Pek yurt dışından ürün almayı tercih etmediğim için ultra modelini tercih etmedim.
Ne için kullanacağına göre değişir. Ayrıca o Gamepower alınmaz asla. M800Pro da alınmaz bana kalırsa üstüne biraz koyulup Ultra modeline bakılmalı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi her şey etkiler bunu seçmende ama neye önem vereceğini nerede kullanacağını düşünerek kendin karar ver.
Pek yurt dışından almayı tercih etmediğim için ultra modelini söylemedim.

Önceliğin Gamepower'dan uzak durmak olsun
Calypso optik olduğu için tercih ettim çok iyi diyolar.

Pek yurt dışından ürün almayı tercih etmediğim için ultra modelini tercih etmedim.

Pek yurt dışından almayı tercih etmediğim için ultra modelini söylemedim.

Calypso optik olduğu için tercih ettim çok iyi diyolar.
Pro modeli Türkiye'de mi üretiliyor sanki?
Ayrıca optikmiş yok böyleymiş geç onları. Umarım almamışsındır. Önceliklerini belirle önce kendin. Sonra bütçeni de belirleyip öneri konusu açıp öneri iste yardımcı oluruz. Alınmaz o klavye. Yorumlara aldanma sitelerdeki. İlk klavyesini almış olan birisi o klavyeyi 1 gün bile kullanmadan yorum atıyor 5 yıldız çok iyi falan filan diye. 3-4 ay sonra tuş bozulunca yorum aklında mı kalıyor sanki o adamın?

Pro modeli Türkiye'de mi üretiliyor sanki?
Ayrıca optikmiş yok böyleymiş geç onları. Umarım almamışsındır. Önceliklerini belirle önce kendin. Sonra bütçeni de belirleyip öneri konusu açıp öneri iste yardımcı oluruz. Alınmaz o klavye. Yorumlara aldanma sitelerdeki. İlk klavyesini almış olan birisi o klavyeyi 1 gün bile kullanmadan yorum atıyor 5 yıldız çok iyi falan filan diye. 3-4 ay sonra tuş bozulunca yorum aklında mı kalıyor sanki o adamın?

Bütçem mouse için 1800 klavye için 2000 TL şimdilik sadece mouse almayı düşünüyorum 2018 betasından beri Valorant oynuyorum yanı hızlı ve hafif bir mouse düşüncem. Fingertip tutuş şeklim.

Yeni konular

Geri
Yukarı