Klavye modlama önerisi

iWexlyn

Centipat
Daha fazla  
Kodlama yazmışım ya modlama olacak :(
Ajazz AK680 satın aldım. Henüz elime ulaşmadı. Geldiği gibi modlamayı planlıyorum. Daha önce hiç denemedim, YT de videolara vs baktım kağıt bantla 2-3 kat çekiyorlar. 2-3 kat yeterli mi daha fazlasına gerek var mı? Ayrıca klavyeyle beraber gelen o koruma süngerini kullansam iş görür mü acaba?

Hocam tape mod bi kere şart onu ilk iş yap, kasa altına da foam mod yap başka moda gerek yok. Thock ses istiyosan ille de, keycap değiştirip hotswapsa switchlere lube yapabilirsin. Ayrıca klavyeyi mousepad üzerine koymak da sesi çok pozitif etkiliyor. Ben klavyemi modladım orta seviyeden premium seviyeye çıktı ses herkesin klavyeyi modlaması lazım ama Türkiye'de insanlar korkuyor klavyeyi açmaya.

Hocam tape mod bir kere şart onu ilk iş yap, kasa altına da foam mod yap başka moda gerek yok. Thock ses istiyorsan ille de, keycap değiştirip hotswapsa Switch'lere lube yapabilirsin. Ayrıca klavyeyi mouse pad üzerine koymak da sesi çok pozitif etkiliyor. Ben klavyemi modladım orta seviyeden premium seviyeye çıktı ses herkesin klavyeyi modlaması lazım ama Türkiye'de insanlar korkuyor klavyeyi açmaya.

Çok sağ ol hocam. Kağıt bant iş görür herhalde değil mi, önerebileceğin materyal var mı şunu kullan mutlaka dediğin. Direkt link atabilirsen çok sevinirim.

Çok sağ ol hocam. Kağıt bant iş görür herhalde değil mi, önerebileceğin materyal var mı şunu kullan mutlaka dediğin. Direkt link atabilirsen çok sevinirim.
Hocam ben 3 kat kağıt bant attım üstüne de elektrik bantı attım 1 katman. Foam mod için de sipariş verdiğim klavye vardı onun ambalaj paketinden 3-4 kat köpük koydum kapattım bu kadar.

Kasa içine koyacağınız malzemenin çok bi' önemi yok millet tişörtünü kesip koyuyo yastığındaki pamuğu söküyo içine dolduruyor vs. ama en önemli nokta kasanın her yerine uygulamak. Akustik dengeyi bozmamak için eşit yapın yarısı 3 kat yarısı 4 kat olmasın mesela.

Hocam ben 3 kat kağıt bant attım üstüne de elektrik bandı attım 1 katman. Foam mod için de sipariş verdiğim klavye vardı onun ambalaj paketinden 3-4 kat köpük koydum kapattım bu kadar.

Kasa içine koyacağınız malzemenin çok bi' önemi yok millet tişörtünü kesip koyuyor yastığındaki pamuğu söküyor içine dolduruyor vs. ama en önemli nokta kasanın her yerine uygulamak. Akustik dengeyi bozmamak için eşit yapın yarısı 3 kat yarısı 4 kat olmasın mesela.

Çok teşekkür ederim hocam. Forumlarda yine gördüm de kimi uzun vadede özellikle yazın klavyede yanma ihtimali vs. olabilir diyor pek inandırıcı gelmedi de bilgili olduğun için sorayım dedim.

Geri
Yukarı