Klavye mouse seti tavsiyesi

HP'nin k1500 benzeri bir klavyesini kullanmıştım ve fiyatına göre ( 2. el bu attığım ) gayet sağlam bence. Mouse hakkında bir fikrim yok ama en ucuz Logitech mouselardan birisi. Dandik markalardan çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

85 TL'ye kaliteli set bekleme.

Bir şey rica edeceğim lütfen yazdığım soruda 'kaliteli set arıyorum' dediğim kısmı gösterebilir misin? Ben anlamıyorum gerçekten orada tavsiye istemişim günlük kullanım demişim gelip benim bütçemle ilgili yorum yapıyorsunuz, siz, ben eminim 500 liralık set desem niye 700'lük değil diyeceksiniz. Lütfen kimse kimseye zorla yorum yaptırmıyor insanların belirttiği durumlarda empati yapıp tavsiye beklerken bu şekilde sadece bana değil başka kişilere de bu tarzda yaklaşım yapanları görüyorum hiç hoş değil.
Bu arada normal bir klavye istiyorsanız Everest olanı alın. Philips olan bir tık daha kalitelidir ama yanlış bilmiyorsam Philips'in o modeli laptop klavyesi gibi olan modellerden.
Çok teşekkür ederim aslında ince tasarım olması daha iyi olabilir bunu söylemeniz güzel oldu.
Philips almanız tarafındayım. O fiyatlarda Everest, Philips gibi markalar en doğrusu olur.
Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için ikisinden biri olacak gelen tavsiyeler üzerine

Geri
Yukarı