Klavye, mouse ve kulaklık tavsiyesi

xScapuLa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay öncede buna benzer bir konu açmıştım ve artık alma vakti geldi sonkez sizlere danışıp artık klavye mouse ve kulaklık aramayı bırakmayı düşünüyorum.

Bundan önceki konuda kafamda bazı seçenekler oluştu ve 1-2 sorum olacak.

Kulaklık;
Kulaklık olarak Steelseries Siberia V2 Gamer Kulaklık Turuncu Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da düşünüyorum ancak ses kartı yok ve bütçem 300 lira civarında seyrediyor ses kartı olup olmaması ne gibi + - ler doğurur ve ses kartlı modelleri için 200lira fark ödemeye değer mi? Sizlerinde önerileriniz varsa bekliyorum.

Mouse olarak;
Logitech G502 Proteus Core Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Razer DeathAdder 2013 6400dpi 4G Optik Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Bu 2 mouse arasında kaldım mouse tutuş şeklim tamamen kavrıyorum sanırım palm grip oluyor özellikle bu mouseleri kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
Birde makro tuşlara tuş kombosu atıyabiliyor muyuz ve mouse pad önerisi yapabilir misiniz?

Klavye olarak ise;
Logitech G710+ Gaming Türkçe Mekanik Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da düşünüyorum. Aslında razer klavye almak isterdim ışıklandırması beni çok cezbediyor ancak tuş sesi benim için sıkıntı olacağı için bu modele yöneldim. Sizinde tavsiye edebileceğiniz güzel ışıklandırmalı ve sessiz klavyeler var mı Razer için. Klavye içinde bütçem 300 lira civarı.

Arkadaşlar son olarak bu ekipmanları oynayacagım oyunlar league of legends BF4 GTA5 vb. ve birkaç fps oyunu. (Çok fazla olmamakla beraber sadece stres atmak için)

Şimdiden herkese teşekkür ederim ve yazım hatalarım için özür dilerim.
Önerileri ve yorumları için iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartında ses kalitesi artıyor, baslar ve tizler belirginleşiyor. Mouse olarak Steelseries Rival öneriyorum, mouse pad olarakta istisnasız Steelseries Qck veya Qck+. Klavyeye gelecek olursa bende 2-3 gun once Razer aldım, hem kalitesi hem ışıklandırmasının güzelliğinden. Açıkçası aldığıma değdi, ancak dediğin gibi ses çıkarıyor aslına bakarsan almama neden olan sebeplerden biride buydu. Ama eğer odan ayrıysa öyle ahım şahım bir ses çıkarmıyor. Eğer hala sesten dolayı olmaz diyorsan G710+'da güzel klavyedir.

Klavye:A4tech X7 G800V-Mouse:Logitech G300-Kulaklık:Logitech G230 (Bunların hepsini kullandığım için söylüyorum gayet memnunum çok iyi süper.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı