Klavye, mouse ve kulaklık tavsiyesi

Bilek desteği falan şart değilse Huntsman TE.
bilek desteğinin hangi konularda yararlı olabileceğini açıkçası bilmiyorum sizce aşırı bir yararı var mı? bi de neden steelseries apex pro öneriyor insanlar cevaplarsanız sevinirim

Audiophile bir şeyler için;

Oyuncu bir şeyler için;
sizede bir şey sormak istiyorum verdiğiniz mouse tavsiyeleri çok hoşuma gitti bide glorious model o ile karşılaştırmanızı isteyecektim ne konuda iyi ne konuda kötü ne yapıyorsam hangisini almalıyım klavye olarak corsair pek tercih etmiyorum kulaklık konusunu düşüneceğim klavye konusunda ise razer blackwidow elite mi razer huntsman tournament edition mı hangisini almamı tavsiye edersiniz şimdiden teşekkür ederim bi de neden steelseries apex pro öneriyor insanlar cevaplarsanız sevinirim

Son düzenleme:
Bilek desteğinin hangi konularda yararlı olabileceğini açıkçası bilmiyorum sizce aşırı bir yararı var mı? bi de neden steelseries apex pro öneriyor insanlar cevaplarsanız sevinirim.
Kişiden kişiye göre değişen bir şey bilek desteği. Yazı yazarken ve uzun süreli kullanımda bileklerin ağrımamasını sağlıyor.

Apex Pro bayağı dolu dolu bir klavye, o yüzden öneriliyor.

Kişiden kişiye göre değişen bir şey bilek desteği. Yazı yazarken ve uzun süreli kullanımda bileklerin ağrımamasını sağlıyor.

Apex Pro bayağı dolu dolu bir klavye, o yüzden öneriliyor.
ne konuda dolu acaba switchlerinin basış mesafesinin değişmesi dışında başka bir şey bilmiyorum

Razer set;

Ortaya karışık;

Geri
Yukarı