Klavye öneri ve karşılaştırması

murky_future

Decapat
Daha fazla  
Merhaba selamlar, 400 TL'ye kadar bir bütçe ile kaliteli bir mekanik klavye almak istiyorum. Birkaç model araştırdım ama farkları konusunda yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.
GamaKay MK61(sanırsam bütçeyi aşıyor)
Redragon usas.
Modellerini kendime uygun buldum. Seçim yapmamda yardımcı olabilirseniz ya da başka bir model önerebilirseniz sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba selamlar, 400 TL'ye kadar bir bütçe ile kaliteli bir mekanik klavye almak istiyorum. Birkaç model araştırdım ama farkları konusunda yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.
GamaKay MK61(sanırsam bütçeyi aşıyor)
Redragon usas.
Modellerini kendime uygun buldum. Seçim yapmamda yardımcı olabilirseniz ya da başka bir model önerebilirseniz sevinirim teşekkürler.

MK61 bütçenizi aşıyor biraz ama en iyi tercihlerden biri o ayrıca çok sesli ve basış hisli olsun isterseniz mavi, hafif sesli ama basış hissi olsun diyorsanız kahverengi, sesi az olsun basış hissi de yumuşak olsun derseniz sarı ve kırmızı Switch (mavi Switch gece ailenizi çok rahatsız eder)

MK61 bütçenizi aşıyor biraz ama en iyi tercihlerden biri o ayrıca çok sesli ve basış hisli olsun isterseniz mavi, hafif sesli ama basış hissi olsun diyorsanız kahverengi, sesi az olsun basış hissi de yumuşak olsun derseniz sarı ve kırmızı Switch (mavi Switch gece ailenizi çok rahatsız eder)
Acelem yok sizde monster pusat stoiu beklenir mi?

Şoktan aldıgım membrandan bir anda mekaniğe geçiş yapacağım benim için büyük değişiklik olacak o yüzden tek atımlık mermim var diyebilirim.

Dostum tek atımlık mermin varsa GamaKay MK61 beyaz modelin sarı switchlisini almanı öneririm bende klavye bakıyorum ve bütçem 500 TL ve bulduğun en iyi klavye diyebilirim içinde yeni nesil klavyelerde olan her şeye sahip.

Brown için yay sesi diyorlar ben yay nedir sesi nasıl olur tahmin bile edemiyorum hiç mekanik klavye deneyimim yok

Geri
Yukarı