Klavye önerilerim - 2

Orta-Düşük bütçeli arkadaşlar için klavye rehberi hazirladim, ürünler kronik sorunlu modeller değildir. Zamanında @Rivadex hocamla yapmıştık :D

Galax 03

Kumara K552 alınabilir.

RK87 Bakılabilir.
Membran olarak 250 TL ve üstü;
Cynosa V2
Cynosa Lite
Apex 3
Alloy Core.
Calypso ürünü gampowerin güzel ürünlerinden birisidir. Liste kendi deneyimlere göre hazırlanmıştır yani önüme gelipte önerilen her klavyeyi koymadım.

Calypso ürünü gampowerin güzel ürünlerinden birisidir. Liste kendi deneyimlere göre hazırlanmıştır yani önüme gelipte önerilen her klavyeyi koymadım.

Bu modeli almayı düşünmüştüm. Şikayetvar ve satıcı sitelerin yorumlarında tuşun basmadığını söylüyorlardı. Riskli gibi. Emeğinize sağlık güzel liste olmuş.

Bu modeli almayı düşünmüştüm. Şikayetvar ve satıcı sitelerin yorumlarında tuşun basmadığını söylüyorlardı. Riskli gibi. Emeğinize sağlık güzel liste olmuş.

Teşekkür ederim hocam fakat çok çok daha az şikayet var diğer Gamepower ürünlerine göre ve bu fiyat bandında aynı özelliklerde alternatifi yok.

Orta-Düşük bütçeli arkadaşlar için klavye rehberi hazirladim, ürünler kronik sorunlu modeller değildir. Zamanında @Rivadex hocamla yapmıştık :D

Galax 03

Kumara K552 alınabilir.

RK87 Bakılabilir.
Membran olarak 250 TL ve üstü;
Cynosa V2
Cynosa Lite
Apex 3
Alloy Core.
Teşekkürler bro.

Orta-düşük bütçeli arkadaşlar için klavye rehberi hazirladim, ürünler kronik sorunlu modeller değildir. Zamanında @Rivadex hocamla yapmıştık :D

Galax 03.

Kumara K552 alınabilir.

RK87 bakılabilir.
membran olarak 250 TL ve üstü;
Cynosa V2.
Cynosa Lite.
Apex 3
Alloy Core.

Güzel bir rehber fakat klavyenin az olması kötü olmuş, yine de deneyimlediğinizi vurgulamanız iyi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı