Klavye önerisi

Bütçe
80 - 100

Pyfizz

Hectopat
Yer
Dünya
İyi akşamlar. Rampage Alpor Pro adlı klavyeyi kullanıyordum lakin boşluk tuşundan gıcırdamalar ve bazen basmama gibi durumlar yaşanmaya başladı. Klavye almayı düşünüyorum öyle profesyonel ışıklı vs bir klavye olmasına gerek yok. Kaliteli sağlam olması yeterli.
Şu tarz bir klavye düşünüyorum CS:GO Minecraft tarzı oyunlarda sorun yaşatır mı? Önerir misiniz bu tür klavyeleri oyunlar için?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar. Rampage Alpor Pro adlı klavyeyi kullanıyordum lakin boşluk tuşundan gıcırdamalar ve bazen basmama gibi durumlar yaşanmaya başladı. Klavye almayı düşünüyorum öyle profesyonel ışıklı vs bir klavye olmasına gerek yok. Kaliteli sağlam olması yeterli.
Şu tarz bir klavye düşünüyorum CS:GO Minecraft tarzı oyunlarda sorun yaşatır mı? Önerir misiniz bu tür klavyeleri oyunlar için?
Hocam sanırım klavyede Türkçe karakterler yok.

Attığın iyidir bence. Bu bütçeye pek klavye yok düzgün. GXT 830 önerecektim fiyatı uçmuş, 92 TL'ye bulunabiliyordu.
Hocam sanırım klavyede Türkçe karakterler yok.
Resim temsili konmuştur başlıkta Q yazıyor.

Trust GXT 830 önerebilirim. 3 gün oldu daha kullanmaya başlayalı ama ben bayağı memnunum kendisinden.

IMG_20210120_193724.jpg

Trust gxt 830 önerebilirim. 3 gün oldu daha kullanmaya başlayalı ama ben bayağı memnunum kendisinden.

Eki Görüntüle 844960

Sadece tek bir renk seçilebiliyor mu peki?

Geri
Yukarı