Klavye önerisi

Makaleler
3
Merhaba, * benim için önemini ifade ediyor.

İsteklerim:

-%60/TKL olması**
-Red/Pink olması***
--800₺ olması*** (Kupon ile)

Sanırım bu kadar.

Kendi beğendiklerim:

AKKO 3087 V2 Silent 87 Keys Mechanical Gaming Keyboard Wired Morandi Grey AKKO Switch PBT Keycap Gaming Keyboard

AKKO 3061 Neon 61 Tuşlar Mekanik Klavye Kablosuz Şarj Edilebilir bluetooth5.0 Type-C Kablolu Çift Modlu Gateron Anahtarı PBT Klavye Tuş RGB Arkadan Aydınlatmalı Oyun Klavye

Ve son olarak: Akko 3068 (Linkini kopyalamamışım)

Merhaba, * benim için önemini ifade ediyor.

İsteklerim:

-%60/TKL olması**
-Red/Pink olması***
--800₺ olması*** (Kupon ile)

Sanırım bu kadar.

Kendi beğendiklerim:

AKKO 3087 V2 Silent 87 Keys Mechanical Gaming Keyboard Wired Morandi Grey AKKO Switch PBT Keycap Gaming Keyboard

AKKO 3061 Neon 61 Tuşlar Mekanik Klavye Kablosuz Şarj Edilebilir bluetooth5.0 Type-C Kablolu Çift Modlu Gateron Anahtarı PBT Klavye Tuş RGB Arkadan Aydınlatmalı Oyun Klavye

Ve son olarak: Akko 3068 (Linkini kopyalamamışım)

Anne Pro 2.

Sizin isteklerinizi en iyi karşılayan AKKO 3061 sanırım, 3068 de iyi ama RGB yok. SnowFox olan Anne Pro 2'den daha iyi ama o kadar para vermek anlamsız geliyor bana.

Geek SK64S düşünmüyor musunuz? Geek SK64S'de yön tuşları ve ilave birkaç tuş daha var, bence önemli.

Son düzenleme:
Sizin isteklerinizi en iyi karşılayan AKKO 3061 sanırım, 3068 de iyi ama RGB yok. SnowFox olan Anne Pro 2'den daha iyi ama bence o kadar para vermek anlamsız geliyor bana.

Geek SK64S düşünmüyor musunuz? Geek SK64S'de yön tuşları ve ilave birkaç tuş daha var, bence önemli.

Hocam bu klavyede RGB ışıklar tuşların üzerine çıkmıyor ama ışık önemli değilse çok güzel klavye.

Geri
Yukarı