Klavye önerisi

akobia1

Hectopat
Klavye olarak mini almayı düşünüyorum Bluetooth olursa güzel olur fakat şart değil. Bütçe de 1000-1200 Max, 800-900 bandında olsa çok iyi olur. Beyaz renk düşünüyorum.

Hocam oyun için vs mi kullanacaksınız yoksa daha çok iş için falan mı? Eğer daha çok iş amaçlı kullanılcaksa Logitech K580'i önerebilirim. Numpad'i olsa da gerçekten çok az yer kaplayan bir klavye. Eşim kullanıyor düzenli olarak ve çok memnun. Fiyat olarak da 600 civarlarında bütçenizi de yormaz.

Oyun içinse, belirttiğiniz fiyat bandında beyaz mini bir klavye bulmak çok zor. Belki başkası o konuda yardımcı olabilir

Hocam oyun için vs mi kullanacaksınız yoksa daha çok iş için falan mı? Eğer daha çok iş amaçlı kullanılcaksa Logitech K580'i önerebilirim. Numpad'i olsa da gerçekten çok az yer kaplayan bir klavye. Eşim kullanıyor düzenli olarak ve çok memnun. Fiyat olarak da 600 civarlarında bütçenizi de yormaz.

Oyun içinse, belirttiğiniz fiyat bandında beyaz mini bir klavye bulmak çok zor. Belki başkası o konuda yardımcı olabilir.

Oyun amaçlı kullanacağım hocam FPS ağırlıklı red Switch düşünüyorum.

Hocam bir de şuna bakın isterseniz. Redragon ben kendim kullanmadım ama beyaz setup dizmeye çalışan bir arkadaşım vardı o almıştı bir - bir buçuk ay önce ve baya memnun. Ek olarak eğer bütçeyi 200-300 arttırabilirim derseniz. Royal Kludge marka da önerebilirim. Daha önce kullandığım ve çok memnun kaldığım bir markaydı. https://www.hepsiburada.com/redrago...urce=pc&utm_term=k&v=1.17&wt_pc=akakce.c.k.pc

Daha bilindik bir şeyler almak mantıklı olmaz mı ?
Fiyat/performans ürünlerdir hocam.
Neye göre hocam ?

Geri
Yukarı