Klavye önerisi

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Laptop, TV'ye bağlı ben de yataktan klavye mouse ile kontrol ediyorum. Bu yüzden kablosuz llmasi şart ama 3 5 metre kablo olursa kabul. K400r kullanıyorum güzel klavye ama tuşları küçük ve bu aralar batmaya başladı daha büyük bir klavye bakıyorum. Oyun da oynuyorum ama önemli değil tepki süresi fark etmiyor numpad olmaması lazım çok yer kaplar küçük olsun ama Ü harfi virgül tam tuş olsun yarım olmasın. Touchpad olmazsa tuşlar daha fazla yer alır o yüzden tercihimdir. 500 lirayı aşmasın mümkünse, çünkü oyun klavye almayacağım.
https://www.hepsiburada.com/a4-tech-km-720-q-turkce-usb-kablolu-fn-multimedya-klavye-p-BD3359 numpad olmayan versiyonunun boyutu uygundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütçe 500 ama canınız çeker falan şuna bir bakın:

Bunun kablosu USB-C girişli değilmiş hocam. O yüzden 3-5 metre olmuyor.
Buna bakınız:

Bütçe artarsan da bunu al.

Yeni bir hesap açıp satın alabilirsin 780 TL gibi bir şeye geliyor.

Bütçe artarsan da bunu al.

Yeni bir hesap açıp satın alabilirsin 780 TL gibi bir şeye geliyor.

Gaming bir şey aramıyorum Gaming olmayan ürün daha sağlam olmaz mı? Bir de numpad var alanım kısıtlı yatakta sehpa ile kullanıyorum.
Bütçe arttiramam çünkü ileride konsola geçme ihtimalim yüksek PC fiyatları artıyor konsol alırsam 500 euroya Almanya'dan İtalya'dan ucuza alırım o yüzden günlük kullanımda idare etsin yeter.

Bunun kablosu USB-C girişli değilmiş hocam. O yüzden 3-5 metre olmuyor.
Buna bakınız:

Bu markayı ilk kez gördüm kullandığım klavye Logitech onerebileceginiz Logitech A4 klavyeler de olur dediğim gibi ışık açmayacağım günlük kullanım sırasında Online oyunlarda da kullanırım bir eksikliği yok benim için.

Bir de bütçeyi arttırmış halim şuan sürekli pcye vakit ayırabilecek durumda değilim anlamsız olur.

Laptop, TV'ye bağlı ben de yataktan klavye mouse ile kontrol ediyorum. Bu yüzden kablosuz llmasi şart ama 3 5 metre kablo olursa kabul. K400r kullanıyorum güzel klavye ama tuşları küçük ve bu aralar batmaya başladı daha büyük bir klavye bakıyorum. Oyun da oynuyorum ama önemli değil tepki süresi fark etmiyor numpad olmaması lazım çok yer kaplar küçük olsun ama Ü harfi virgül tam tuş olsun yarım olmasın. Touchpad olmazsa tuşlar daha fazla yer alır o yüzden tercihimdir. 500 lirayı aşmasın mümkünse, çünkü oyun klavye almayacağım.
https://www.hepsiburada.com/a4-tech-km-720-q-turkce-usb-kablolu-fn-multimedya-klavye-p-BD3359 numpad olmayan versiyonunun boyutu uygundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı