Klavye Önerisi

KazeSshini

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Şu an kullandığım klavyeye sıvı döküldü maalesef. Klavyemi seviyordum açıkçası ışıklı mışıklı ya da mekanik değildi ama bence güzeldi :) Klavyem bu bu arada. Aklımda kırmızı Switch'li, sesi olmayan ve tuşları dışarıda olmayan şu anki kullandığım gibi yumuşak olursa iyi olur açıkçası. Bütçeye gelecek olursa aklımda 300 TL var ama aradığım gibi bir klavye bulur isem bu bütçeyi geçebilirim. Yanlardan fışkıran ışığı hiç sevmiyorum hiçbir özelliği yok benim için onun yerine harflerde olsa sadece daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ucuz bir klavye kullanırken soda döktüm. Sonrasında artık yeter dedim ve mekanik dünyasına girmek istedim. 250TL'e GXT 890 aldım ve hayatımın en doğru hareketleri listesine girdi. Öneririm.

Yüksek tuşlu daha önce hiç kullanmadım o yüzden de pek sıcak bakamıyorum. Tepki süresi nasıl memnunmusunuz peki Trust markasına pek sıcak bakamıyorum ama o yüzden soruyorum.
Sadece harflerde ışık olsun istiyorsanız G213 de var fakat maalesef mekanik değil.
Açıkçası illa mekanik olacak diye bir kaide yok. Kaliteli ve istediğim gibi olursa onu da alabilirim ama mekanik olayını da görmek istediğim için öneri istedim. Tavsiyeniz güzel ama keşke tuşları o kadar yüksekte olmasa. Yüksek olmasa hemen sipariş geçerdim.
Razer Ornata Chroma Membrane RGB Siyah Gaming Klavye | ITOPYA bu nasıl sizce? Işıkların altlardan çıkmasını beğenmedim ama aradığım özelliklerde bu var ve yarı mekanik olması ne onu anlamadım.
Yada bu nasıl? Steelseries diyor ama bir yandan HP omen diyor kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı