Klavye seçimi nasıl yapılmalı?

Zaten RGB modlarda sıkıntılı değil sadece kendim tek tek ayarladığımda sıkıntı çıkıyor. Hocam benimki de theory ama ISO. Anladığım kadarıyla ansı modeline daha çok yükleniyorlar ISO daha az satıldığı için yenilikler daha sonra geliyor benim Firmware V502 ISO da son sürüm bu şu an benim yaşadığım CTRL sorununu anladığım kadarıyla yeni sürümde düzeltmişler umarım RGB'ler de düzelir.

İade süreniz var çok sorun olursa iade edin diyeceğim de tekrar almak bile sıkıntı dolar arttıkça fiyatlarda artıyor umarım çözersiniz.

Zaten RGB modlarda sıkıntılı değil sadece kendim tek tek ayarladığımda sıkıntı çıkıyor. Hocam benimki de theory ama ISO. Anladığım kadarıyla ANSI modeline daha çok yükleniyorlar ISO daha az satıldığı için yenilikler daha sonra geliyor benim Firmware V502 ISO da son sürüm bu şu an benim yaşadığım CTRL sorununu anladığım kadarıyla yeni sürümde düzeltmişler umarım RGB'ler de düzelir.
Hocam bende theory olmayan modelin ISO versiyonu var. Kullandığım sürüm V503. Sizde bu güncellemenin olmadığına emin misiniz? Bence theory versiyonunun farklı bir driverı yoktur.

Hocam bende theory olmayan modelin ISO versiyonu var. Kullandığım sürüm v503. sizde bu güncellemenin olmadığına emin misiniz? Bence theory versiyonunun farklı bir driverı yoktur.

Hocam theory sanırım sadece rengi değiştiriyor driverlar ISO ve ANSI da farklı bizde aynı olması lazım ama anlamadım benimki V502 siz driver ı nereden indirdiniz?

Uygulaması üzerinde Support kısmında güncelleme yapınca 503 versiyonuna yükseldi.
Bana da v503 gelmiş artık ctl ışığı yeşil yanmıyor. Umarım yanlış renk yanan tuşlar hakkında da çözüm bulurlar.

Müşteri hizmetleri sorunumu gösteren bir video atmamı istedi ve sorunun karmaşık olduğunu fabrikaya yollayacağını en erken pazartesi günü oradan cevap geleceğini söyledi ve istersem iade edebileceğimi söylediler. Ben de iade edersem aynısını alacağımı hem kargonun uzun sürdüğünü hem de klavyeye zam gelidiğini belirttim ve telafi olarak paranın küçük bir kısmını iade edip edemeyeceklerini sordum. Eğer fabrikadan kolay bir çözüm yolu gelmezse %10 para iadesi yapmayı teklif ettiler. Sanırım kabul edeceğim klavyeyi böyle kullanmak çok büyük bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı