Klavye Switch önerisi

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi Sosyaller. ROG STRIX flare II animate almaya karar verdim ama keycapsleri ve Switch'leri değiştirmek istiyorum. Bütçesiz hangi Keycaps'leri ve Switch'leri önerirsiniz? Keycaps olarak HyperX puddings düşündüm. Switch olarak aklımda bir şey yok.

@erme
@Xantern

Ek olarak Blue kadar sesli olmasını istemem. Ama Red kadar da hissiyatsız ve sessiz istemiyorum.

Abs yerine ne önerebilirsiniz?
Keycaps olarak şunu öneririm hocam:
Malzeme kalitesi çok iyi. Doubleshot PBT.

Switchler olarak da Akko Jelly White öneririm hocam.

Akko bizim ülkeye gönderiyorsa sorun yok. Attığınız keycaps ingilizce klavye düzenine uygun.

Klavyem tam boy klavye. Ona göre keycaps lazım hocam.

Bence de aydınlatma konusunda sıkıntı yaşamamak ve PBT malzeme de olduğu için Steelseries çok mantıklı. Ayrıca custom keycapslerde çoğunluk olarak büyük Enter tuşu yok maalesef.

Akko bizim ülkeye gönderiyorsa sorun yok. Attığınız keycaps ingilizce klavye düzenine uygun.

Klavyem tam boy klavye. Ona göre keycaps lazım hocam.
1669902923060.png

Bence de aydınlatma konusunda sıkıntı yaşamamak ve PBT malzeme de olduğu için Steelseries çok mantıklı. Ayrıca custom keycapslerde çoğunluk olarak büyük Enter tuşu yok maalesef.

Büyük Enter çok önemli değil ama tam boy olması şart. Bir de Türkçe tuş diziliminde olmalı.

Evet, gönderiyor hocam yalnız siz Blue, Red arası bir şey istemişsiniz o yüzden switch önerimi Gateron Yellow veya Akko Jelly Black olarak güncelliyorum. TR layoutlar için keycap pazarı çok sınırlı zaten hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı