Klavye temizliğinden sonra boşluk tuşu yerine oturmuyor

laviens

Centipat
Merhaba klavyemin tuşlarını temizledim fakat space tuşu takılmaya başladı, bastığımda takılmalar oluyor yeni klavye mi almam gerek?

Boşluk tuşu uzun olduğu için destek demiri ve yaylara sahip olabiliyor. Demiri önce tuşun içine takın ardından klavyedeki boşluklara geçecek şekilde tam oturtarak takın. Anlatmak biraz zor video bulabilirsem atacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaylar var ise 2 adet silindirin içine yerleştirin. Geniş taraf altta kalavak şekilde.

Boşluk tuşu uzun olduğu için destek demiri ve yaylara sahip olabiliyor. Demiri önce tuşun içine takın ardından klavyedeki boşluklara geçecek şekilde tam oturtarak takın. Anlatmak biraz zor video bulabilirsem atacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaylar var ise 2 adet silindirin içine yerleştirin. Geniş taraf altta kalavak şekilde.

Hocam demir çıkmıyor.

Destek demiri düzgün oturmamış olabilir. Demiri çıkartıp deneyin takılmalar geçerse demirle ilgilidir.

Demiri çıkaramıyorum.

Demiri çıkarıp taktım sorun düzelmedi hala ağır basıyor sanırım yarın yeni alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı