Klavye tuşları bazen basmıyor

Omer5051

Hectopat
Klavye tuşları bazen basıyor, bazen basmıyor. Klavyede sorun olmadığına eminim. HDD kullanıyorum son zamanlarda PC çok yavaş çalışıyor. HDD Tune error scan kısmının hepsi yeşil ancak health bölümünde bir kısım sarı renkli. Bu sorunu her zaman yaşamıyorum, PC'yi aç kapa yapınca düzeldiği de oluyor (klavye tuş sorununun) sizce bu HDD'den mi kaynaklı yoksa başka bir parçadan dolayı olabilir mi?
Edit: HDD çoğu zaman %100'de çalışıyor.

Dosya Ekleri

• asd1234.PNG
    asd1234.PNG
    24,4 KB · Görüntüleme: 52
HDD ne kadar yoğun çalışıyor olursa olsun bilgisayarın klavye tuşlarını algılayamayacak kadar yavaşlayacağını sanmıyorum. Başka USB portlarını deneyebilir misin?

İki tahminim var
1. Windows sistem dosyaları eksik ya da bozuk olabilir.
2. sorun donanımsal olabilir (bence düşük bir ihtimal)

Ve bir sorum var ne zaman oldu bu sorun aniden mi yoksa yavaş yavaş mı?
Ve bir format atmayı düşünebilirsiniz.

Klavye tuşları bazen basıyor, bazen basmıyor. Klavyede sorun olmadığına eminim. HDD kullanıyorum son zamanlarda PC çok yavaş çalışıyor. HDD Tune error scan kısmının hepsi yeşil ancak health bölümünde bir kısım sarı renkli. Bu sorunu her zaman yaşamıyorum, PC'yi aç kapa yapınca düzeldiği de oluyor (klavye tuş sorununun) sizce bu HDD'den mi kaynaklı yoksa başka bir parçadan dolayı olabilir mi?
Edit: HDD çoğu zaman %100'de çalışıyor.
Windows sürümlerinde %100 disk hatası vardır unutmayın ve sarı olan yer heralde yıpranmış bölge olarak biliyorum altını çizerek demeliyim yanlış biliyor olabilirim sarı yer hakkında.

Geri
Yukarı