Klavye tuşları düzgün çalışmıyor

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, klavyede bazı tuşların yeri değişti. Bu yazdıklarımı da ekran klavyesinden can çekişerek yazıyorum.
Örneğin "Caps Lock" tuşuna basınca "W" çıkıyor, "t" tuşuna basınca "rt" yazıyor.
"Fn+W" olmuyor çünkü masaüstü.
"CTRL+Alt+Shift" olmuyor.
Bilen yok mu? Yeni klavye almak istemiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba. Klavye tuşlarını yöneten sistem dosyası çalışan işletim sisteminizde bozulmuştur. "Sistem geri yüklemesi" seçeneğiyle bozulmuş olan klavye sistem dosyasını sistem geri yüklemedeki takasla sağlamıyla değiştirmeniz gerekiyor. Yeni bir klavyeyi satın alsanız bile bu sonuç değişmeyecektir, çünkü yazılımla ve bunun yönetimiyle ilgili sıkıntı olduğundan klavyelerideki harf, rakamların doğru karşılığından sorumlu olan klavye sistem dosyasından bu sıkıntınız kaynaklıdır. Kolay gelsin.

Merhaba. Klavye tuşlarını yöneten sistem dosyası çalışan işletim sisteminizde bozulmuştur. "Sistem geri yüklemesi" seçeneğiyle bozulmuş olan klavye sistem dosyasını sistem geri yüklemedeki takasla sağlamıyla değiştirmeniz gerekiyor. Yeni bir klavyeyi satın alsanız bile bu sonuç değişmeyecektir, çünkü yazılımla ve bunun yönetimiyle ilgili sıkıntı olduğundan klavyelerideki harf, rakamların doğru karşılığından sorumlu olan klavye sistem dosyasından bu sıkıntınız kaynaklıdır. Kolay gelsin.
Bildirim gelmediği için göremedim, kusura bakmayın. Şu an o sorun geçti, ancak şimdi ise bazı tuşlar çalışmıyor.
Çalışmayan tuşlar: Caps Lock, T, U, R, E, W, Q, Tab, Shift, Backspace.

Yeni konular

Geri
Yukarı