Klavye tuşu çıktı

yasinozdmr0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar klavyenin tuşu bu şekilde. Lastiğini takmak istiyorum fakat ne ile yapıştırmam gerekiyor bilmiyorum. 404 veya Japon yapıştırıcıları olur mu?

Dosya Ekleri

• 1641559491558.jpg
    1641559491558.jpg
    152,9 KB · Görüntüleme: 85
Fazla deforme olmuş gibi. Modele göre aparatını bulabilirseniz takılabilir ancak pek sanmıyorum. Diğer türlü komut iletiyor olsa dahi yapıştırma durumunda fonksiyonunu kaybedeceği için bir kere basarsınız öyle kalır. Laptop klavyesi mi bu?

Fazla deforme olmuş gibi. Modele göre aparatını bulabilirseniz takılabilir ancak pek sanmıyorum. Laptop klavyesi mi bu?
Evet belli laptop olduğu
Merhaba arkadaşlar klavyenin tuşu bu şekilde. Lastiğini takmak istiyorum fakat ne ile yapıştırmam gerekiyor bilmiyorum. 404 veya Japon yapıştırıcıları olur mu?
klavyenin adını yazarak Yeni Tuş takımlarını alabilirsiniz çünkü çok yıpranmışa benziyor

Cihaz çok eski sanırım salmış kendini.
eski değil arap ülkesinden alındıgı için bazı yerlere sticker yapıştırdım. tuşu ise kendim çıkardım toz ve kir vardı fazla basmıyordu ama işte lastikte çıktı
Japon yapıştırırsan bidaha '' a '' harfine basamazsın sadece görünüm olarak kalır internetten bakabilirsin
teşekkürler bulamadım o yüzden sordum buraya

Evet belli laptop olduğu

klavyenin adını yazarak Yeni Tuş takımlarını alabilirsiniz çünkü çok yıpranmışa benziyor
Belli olması değil, modeline göre klavyesini bulabilir belki diye soracaktım.

eski değil arap ülkesinden alındıgı için bazı yerlere sticker yapıştırdım. tuşu ise kendim çıkardım toz ve kir vardı fazla basmıyordu ama işte lastikte çıktı
Modele göre değiştiği için bir şey söylemek zor ama eğer parça kırılmadıysa takılma ihtimali olabilir. Genellikle çıkarken köşeleri kırılıyor ama bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı