Klavye tuşuna bastırmak zararlı mı?

Şuanda sorunsuz ise bir sorun yoktur diye düşünüyorum. Mekanik ise fazla yapmayın, belki sorun çıkabilir. Fakat sıradan klavyelerde sorun olmaz. Benim eski klavyede tuşa öyle bastırırdım ki eskiden klavye çökerdi içeri bırakınca geri düzelirdi :D Dandik bir klavyeydi bir de o.

Kendi klavyeme (emektar G103) osmanlı tokadı ayarında vurduğumu ve hatta 1-1.5 metre yükseklikten yere düştüğünü biliyorum. Ki maşallah hala taş gibi. Anlayacağınız, pek de bir şey olmaz.

Hocam zarar gelseydi zaten çoktan gelirdi. Birçoğumuz bazen hızlı yazarken de istemeden sert basabiliyoruz. Sinirden klavyeyi yumruklayıp tuşları dağıtıp sonra geri tuşları takıp paşa paşa kullananlarımız var aramızda. :)

Rahat olun. 🌹

Mekanik klavyem var hocam sıkıntı olur mu? Bastırmaktan rahat olun diyosunuzda vallahi.

Kendi klavyeme (emektar G103) osmanlı tokadı ayarında vurduğumu ve hatta 1-1.5 metre yükseklikten yere düştüğünü biliyorum. Ki maşallah hala taş gibi. Anlayacağınız, pek de bir şey olmaz.

Ciddi misiniz hocam.
Dediğiniz senaryodan bir şey çıkmaz ama ilk mesajımda dediğim gibi: "çok da şey etmemek lazım" :)

Normal kullanmaya gayret gösterin.

Bir sıkıntı olmaz mı diyorsunuz hocam tekrardan sorayım.

Emin misiniz hocam bir de ASUS ROG strixflare klavye kullanmaktayım.

Şiddet gösteren biri değilim hocam aşırı titizim bir kere böyle oldu.

Ciddi misiniz hocam.
Tabii ki, videosunu çekebilsem keşke. Bilgisayarda sorun yaşayınca falan da vururum ki benimki laptop ve hiçbir sorun yaşamadım klavyede. Bu klavye yoğurt dökülmesini bile gördü.

Geri
Yukarı