Çözüldü Klavye ve fare bağlantısı kendi kendine gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByAkkus

Centipat
Daha fazla  
Yeni hazır sistem ve klavye mouse aldım 5 6 gün oldu fakat klavye arda kendi kendine gidiyor aygın yöneticisinde gözüküyor ama ne RGB'si ne de kendisi çalışıyor. Oyun oynarken hiç karşılaşmadım ama çok sık olmasa da bazen gidiyor USB çıkartıp taktiktan sonra düzeliyor. Mouse de ayni şekil Wireless mouse oda arada 1 2 saniyeliğine algılamıyor sonra düzeliyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Usb portlarını denedim hemen hemen hepsi ayni
pc ve klavye mouse nin İade süresi var sizce İade etmelimiyim yoksa bios güncellemesi yaparsam gecermi?
Bence endişelenecek bir şey yok. Bir ürünün tanıtım videosunda bunun evrensel bir sorun olduğunu duymuştum. Videoyu 7:45'ten itibaren izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Farklı bir USB portunda denediniz mi? Kablosuz cihazları pil ile kullanıyorsanız pillerini değiştirmeyi deneyin. Son olarak aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırıp tekrar yükleyin.
pc ve klavye mouse nin İade süresi var sizce İade etmelimiyim yoksa bios güncellemesi yaparsam gecermi?

Bence endişelenecek bir şey yok. Bir ürünün tanıtım videosunda bunun evrensel bir sorun olduğunu duymuştum. Videoyu 7:45'ten itibaren izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Bu video sayesinde sorunun klavyede oldugunu anladım yardımcı olduğun icin cok teşekkür ederim hayırlı günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı