Klavye ve farenin ışıkları yanıyor ama ikisi de çalışmıyor

vhisky77

Yoctopat
Daha fazla  
Dostlar, sorunu çözmek için BIOS pilini söküp taktım BIOS'ta klavye ve mouse sorunsuz çalışıyor ama Windows'a gelince sadece ışıkları yanıyor ama çalışmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman sorun işletim sisteminde olabilir mi? Eski klavye mouse vs. varsa bilgisayara takın ve format atmayı deneyin.
Hocam onu da denedim olmadı. Çok saçma şeyler yaşanıyor. Aklım almıyor yeminlen.

Benim eski bir laptop var. Laptoptan win11 indirmem ve bunu flaş belleğe kursam ardından ise bunu yeni pc ye yüklesem sorun çözülür mü? Flaş belleğe yükledikten sonra direkt pc ye taktığım zaman format işlemi başlar mı? Malum windowsa erişimim yok.

Benim eski bir laptop var. Laptoptan win11 indirmem ve bunu flaş belleğe kursam ardından ise bunu yeni pc ye yüklesem sorun çözülür mü? Flaş belleğe yükledikten sonra direkt pc ye taktığım zaman format işlemi başlar mı? Malum windowsa erişimim yok.

Benim eski bir laptop var. Laptoptan win11 indirmem ve bunu flaş belleğe kursam ardından ise bunu yeni pc ye yüklesem sorun çözülür mü? Flaş belleğe yükledikten sonra direkt pc ye taktığım zaman format işlemi başlar mı? Malum windowsa erişim yok.

Benim eski bir laptop var. Laptoptan win11 indirmem ve bunu flaş belleğe kursam ardından ise bunu yeni pc ye yüklesem sorun çözülür mü? Flaş belleğe yükledikten sonra direkt pc ye taktığım zaman format işlemi başlar mı? Malum windowsa erişim yok.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle bu siteye gidin: Rufus - Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu Ondan sonra eğer bilgisayarınız yetiyorsa bu siteye gidip: Download Windows 11
1673711899546.png

Bu kısımda indiriniz. Ondan sonra Rufus programını açın, USB'yi takınız ondan sonra Windows 11 ISO dosyasını seçip USB'ye yazdırınız. Bunları yaptıktan sonra USB'yi bilgisayarınıza takınız, BIOS a girin ondan sonrasını söylemem için BIOS ekranınızı fotoğraf olarak atmanız lazım.

Bu arada bilgisayar özelliklerini söylersen Windows 11 uyumluluğunu söyleyebilirim.

Hocam öncelikle bu siteye gidin: Rufus - Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu Ondan sonra eğer bilgisayarınız yetiyorsa bu siteye gidip: Download Windows 11 Eki Görüntüle 1632711
Bu kısımda indiriniz. Ondan sonra Rufus programını açın, USB'yi takınız ondan sonra Windows 11 ISO dosyasını seçip USB'ye yazdırınız. Bunları yaptıktan sonra USB'yi bilgisayarınıza takınız, BIOS a girin ondan sonrasını söylemem için BIOS ekranınızı fotoğraf olarak atmanız lazım.

Bu arada bilgisayar özelliklerini söylersen Windows 11 uyumluluğunu söyleyebilirim.
Sağolun hocam. Pc aşırı yavaş olduğu için ben bu dosyaları telefona indirsem ardından ise usb ile eski pc ye atsam. Ondan sonra ise dosyaları flaş belleğe aktarıp oradan ise sorun yaşadığım pc ye aktarsam uygun olur mu . Eski pc win 10 ama aşırı yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı