Klavye ve farenin ışıkları yanıyor ama ikisi de çalışmıyor

vhisky77

Yoctopat
Daha fazla  
Dostlar, sorunu çözmek için BIOS pilini söküp taktım BIOS'ta klavye ve mouse sorunsuz çalışıyor ama Windows'a gelince sadece ışıkları yanıyor ama çalışmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Git mouse al eski bir şey onlarda driver olmuyor Update açıcan girip sonra düzelecek
Eski mouseyi az önce taktım fakat o da olmadı

Sana bunu yap diyen kimdi? Hani tanıdık filan, arkadaşsa, hemen muhattaplığı kes.

Sen benzin bitti diye lastik değiştirmişsin. Çok fena ya :).forumda söylediler. Bana Allah aşkına yardım et kafayı sıyırmama ramak kaldı. Bütün işler beni bekliyor.

Eski fareyi az önce taktım fakat o da olmadı.

Çok kötü kafalamışlar. Neyse geçelim bunu. BIOS da çalışıyor diyorsun ama Windows da çalışmıyor. BIOS'tan bir şekilde USB girişleri kapanmış olabilir mi?

Yani mouse ya da klavyeyi takınca bilgisayarda bir hareket oluyor mu buldum ettim diye?

Çok kötü kafalamışlar. Neyse geçelim bunu. BIOS da çalışıyor diyorsun ama Windows da çalışmıyor. BIOS'tan bir şekilde USB girişleri kapanmış olabilir mi?

Yani mouse ya da klavyeyi takınca bilgisayarda bir hareket oluyor mu buldum ettim diye?

Kasada USB ışığı kırmızı yanıp sönüyor. BIOS'ta hiçbir sorun yok. USB girişlerini nasıl tamir edebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı