Klavye ve farenin sığabileceği mousepad tavsiyesi

melihtek1

Hectopat
Daha fazla  
Büyük bir pad istiyorum masama oturacak şekilde. Siyah desenli önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Fatih ŞENGİL hocam fotoğraf paylaşırsanız daha iyi olur mümkün ise. Fiyatının uygunluğu hoşuma gitti, alabilirim belki. Kenar dikişleri hoşuma gitmiyor hiç ama yarı fiyatına olunca düşündürüyor. :)

Malesef sistemden uzağım şuanda ancak güzel bir inceleme videosu vardı.
Kenar dikişler kesinlikle rahatsız etmez. Ama dikişsiz alırsanız sonradan açılma yapabiliyor.
Ayrıca daha önce steelseries şu mouse padi kullanıyordum ve darkın ki kesinlikle daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Malesef sistemden uzağım şuanda ancak güzel bir inceleme videosu vardı.
Kenar dikişler kesinlikle rahatsız etmez. Ama dikişsiz alırsanız sonradan açılma yapabiliyor.
Ayrıca daha önce steelseries şu mouse padi kullanıyordum ve darkın ki kesinlikle daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben kenar dikişsiz bir mouse pad kullanyorum. Kalitesi, kumaşı oldukça hoşuma gidiyor ancak küçük boyutlu olduğu için rahatsız oluyorum. Bakacağım o ürüne.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı