Klavye ve mouse çalışmıyor

Loxina

Hectopat
Daha fazla  
Sabah uyanıp bilgisayarımı açtım ve şifremi girecekken klavye ve farenin çalışmadığını gördüm. Ne yaptıysam olmadı. İzlemediğim video kalmadı. Fareyi başka bir bilgisayarda denedim ve çalıştı. Kendi bilgisayarıma taktığımda çalışmıyor. Aygıt yöneticisinde fare ve klavyenin üzerinde ünlem var. Yardımlarınızı bekliyorum.

"Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (kod 39)
Nesne adı bulunamadı" Bu hatayı veriyor.

Sürücüyü otomatik güncellemeyeceğiz demek ki bir sorun var siz ayrıntılar kısmından donanım kimliklerini kopyalayıp Google'dan aratın program çıkarsa ki yüksek ihtimalle program yükletecek ama siz tek dosya halinde sadece bir driver bulabilirseniz çok daha iyi olur.

Sürücüyü otomatik güncellemeyeceğiz demek ki bir sorun var siz ayrıntılar kısmından donanım kimliklerini kopyalayıp Google'dan aratın program çıkarsa ki yüksek ihtimalle program yükletecek ama siz tek dosya halinde sadece bir driver bulabilirseniz çok daha iyi olur.
Sence formatla düzelecek birşey mi?
Zaten yarın atacaktım dosyaların yedeğini aldım.

Sence formatla düzelecek bir şey mi?
Zaten yarın atacaktım dosyaların yedeğini aldım.

Yüksek ihtimalle düzelir eğer düzelmezse başka fare alın bence (tüm portlarda da çalışmıyorsa) yine de düzelmezse şu anlık aklıma bir şey gelmiyor BIOS sürümünüzde falan sıkıntı var mıdır acaba ama onlada ilgili olmayabilir bilemiyorum. Ama bence bir BIOS sürümünüze bakın güncel mi diye.
Yani yanlış anlamadıysam fareyi hangi porta takarsanız takın yine de çalışmıyor ama porta başka bir şey takınca çalışıyor yanlış mıyım?

Geri
Yukarı