Klavye yazma rekorunuz kaç?

RamooY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Siyah Corsair 5000D AirFlowun içinde
Arkadaşlar sorum başlıkta olduğu gibi bir dakikada kaç kelime yazabiliyorsunuz? Ben biraz yavaş kalmış olabilirim. Aslında 40 kelime çok kötü bir değer değil ama burada eminim ki 100 üstü yazan pek çok kişi vardır. Tabii ki burada klavye en büyük etmen güzel mekanik bir klavyem olsaydı bu değeri biraz daha yükseltebilirdim diye düşünüyorum. Ricam test yapıp sonuçlarınızı buraya atmanız. Ayrıca fotoğrafınıda eklerim, ABD-İngiltere odasından bir sonuç. Dakikada 169 kelime nedir hocam, ayak parmaklarını da mı kullandın ne yaptın?

Dosya Ekleri

• 1614099163221.png
    1614099163221.png
    7,3 KB · Görüntüleme: 311
  • 1614099419882.png
    1614099419882.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 307
89 yazabildim. Hep fake yiyorum, enter tuşuna basasım geliyor space yerine. Kelimeyi yazdıktan sonra enter basası geliyor insanın, space çok tersime geliyor. :D

Arkadaşlar sorum başlıkta olduğu gibi bir dakikada kaç kelime yazabiliyorsunuz? Ben biraz yavaş kalmış olabilirim. Aslında 40 kelime çok kötü bir değer değil ama burada eminim ki 100 üstü yazan pek çok kişi vardır. Tabii ki burada klavye en büyük etmen güzel mekanik bir klavyem olsaydı bu değeri biraz daha yükseltebilirdim diye düşünüyorum. Ricam test yapıp sonuçlarınızı buraya atmanız. Ayrıca fotoğrafınıda eklerim, ABD-İngiltere odasından bir sonuç. Dakikada 169 kelime nedir hocam, ayak parmaklarını da mı kullandın ne yaptın?

Bakayım, hızlıyımdır😁

15 Eylül'de 111 WPM değerine ulaşmışım, alttaki konuda kanıtı var. Şu an yapmaya üşeniyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı