Klavyede 3 tuşa aynı anda basılmıyor

1naffonline

Centipat
Daha fazla  
Çözümünü bilen varsa yazarsa çok minnettar kalırım. Neden böyle oluyor yeni aldım 10 tuşa kadar destekleniyor denildi.

Kod:
Klavye: Rush Donzel Rk808 Sese Duyarlı Aydınlatma Rgb Mekanik Hisli Gaming Oyuncu Klavyesi

Bazı klavyelerde birden fazla tuşa basınca algılaması için Anti-Ghosting denen bir özellik ekleniyor. Bu sayede ne kadar basarsanız basın hepsini algılıyor mesela. Sizin klavyenizdede Anti-Ghosting özelliği bulunmadığı için maksimum 3 tuşa basabiliyorsunuz. Eğer satın aldığınız yer 10 tuşa kadar desteklediğini söylemiş ise iade talebi oluşturmalısınız.

Son düzenleme:
Kim söylemişti hocam sorması ayıptır?
Satıcı :)

Bazı klavyelerde birden fazla tuşa basınca algılaması için Anti-Ghosting denen bir özellikl ekleniyor. Bu sayede ne kadar basarsanız basın hepsini algılıyor mesela. Sizin klavyenizdede Anti-Ghosting özelliği bulunmadığı için maksimum 3 tuşa basabiliyorsunuz. Eğer satın aldığınız yer 10 tuşa kadar desteklediğini söylemiş ise iade talebi oluşturmalısınız.
7 tuşa kadar basabiliyorum. 10 tuş olmasına gerek yok onda sorun yok hocam benim anlamadığım niye 3. tuşta yanıp sönüyor :D

7 tuşa kadar basabiliyorum. 10 tuş olmasına gerek yok onda sorun yok hocam benim anlamadığım niye 3. tuşta yanıp sönüyor :D
7 tuşa kadar basabiliyorsanız sorun yok hocam?
Hocam konuyu düzenlermisiniz ya birşeyi eksik yazdınız yada yanlış birşeyler var.

RGB ışıklardan mı bahsediyorsunuz?

bandicam 2023-07-10 13-46-16-181.gif

7 tuşa kadar basabiliyorsanız sorun yok hocam?
Hocam konuyu düzenlermisiniz ya birşeyi eksik yazdınız yada yanlış birşeyler var.

RGB ışıklardan mı bahsediyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı