SteelSeries Apex 3 klavyede 3 tuşa aynı anda basılmıyor

Woizen

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan 2-3 ay önce sistem alırken SteelSeries Apex 3 klavye aldım. Ama bugünlerde fark ediyorum mesela ETS 2'de hem kornaya basarken hem araç sürülmüyor, W ve H ye basarken a ya basamıyorum. Bu teknik bir sorun mudur normal mi?

Hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var çözdünüz mü acaba?

Hocam SteelSeries desteğe yazdım konunun açılış zamanlarında, tam anlamış değilim. Hem %100 Anti-Ghosting olmadığından dolayı olabileceğini belirttiler. Hemde kasıtlı olabileceğini söylüyorlar. Konuşmanın ekran resmini atayım en iyisi sizde okuyun.

Hortlatıyorum ama aynı sorun bende de var çözdünüz mü acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (88).png
    Ekran Görüntüsü (88).png
    202,1 KB · Görüntüleme: 99
Hocam SteelSeries desteğe yazdım konunun açılış zamanlarında, tam anlamış değilim. Hem %100 Anti-Ghosting olmadığından dolayı olabileceğini belirttiler. Hemde kasıtlı olabileceğini söylüyorlar. Konuşmanın ekran resmini atayım en iyisi sizde okuyun.
bu nasıl bir şey ya ?? cidden komik

Bende bir desteğe yazayım bakalım ne diyecekler teşekkür ederim.

Bu nasıl bir şey ya? Cidden komik

Bende bir desteğe yazayım bakalım ne diyecekler teşekkür ederim.

Herhalde %100 Anti-Ghosting olmadığından dolayı kaynaklanıyor. Çünkü teknik bir sorun olsaydı ikimizdede olmazdı. "kasıtlı" derken yazım hatası yapıldığını düşünüyorum. Ama sizde yazın, belki daha mantıklı bir cevap verirler. Beni de bilgilendirirsiniz sevinirim. İyi Sosyaller:)

Herhalde %100 Anti-Ghosting olmadığından dolayı kaynaklanıyor. Çünkü teknik bir sorun olsaydı ikimizdede olmazdı. "kasıtlı" derken yazım hatası yapıldığını düşünüyorum. Ama sizde yazın, belki daha mantıklı bir cevap verirler. Beni de bilgilendirirsiniz sevinirim. İyi sosyaller:)

Olabilir bir de benim klavyeyi bazen oynatınca söküp takmışım gibi USB sesi geliyor ışıkları falan sönüp tekrar geliyor garantiye mi yollasam bilemedim.

Kablosunda temazsızlık olabilir, garanti kapsamına giriyorsa gönderin tabikide.
Tamamdır tekrardan teşekkür ederim önemli bir şey olursa tekrar yazarım buraya

Klavyeyi laptopta denedim dediğiniz gibi klavyede yarı ghosting denebilir öyle bir şey var buradan test ettim klavye ghosting. Wasd ile h tuşuna aynı anda basılmıyor ama J, n gibi tuşlara basılıyor yani sıkıntı yok. Kabloyuda bayağı test ettim büktüm, ittim çektim, salladım temassızlık olsa şimdiye olurdu diye düşünüyorum ya yazılımsal ya da diğer bilgisayar girişinde sıkıntı var ya da ısınınca oluyor artık bilemedim. (gören olur işine yarar diye yazıyorum buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum.)

Son düzenleme:
Tamamdır tekrardan teşekkür ederim önemli bir şey olursa tekrar yazarım buraya

Klavyeyi laptopta denedim dediğiniz gibi klavyede yarı ghosting denebilir öyle bir şey var buradan test ettim klavye ghosting. Wasd ile h tuşuna aynı anda basılmıyor ama J, n gibi tuşlara basılıyor yani sıkıntı yok. Kabloyuda bayağı test ettim büktüm, ittim çektim, salladım temassızlık olsa şimdiye olurdu diye düşünüyorum ya yazılımsal ya da diğer bilgisayar girişinde sıkıntı var ya da ısınınca oluyor artık bilemedim. (gören olur işine yarar diye yazıyorum buraya yazmam doğru mudur bilmiyorum.)

Bende araştırdım Apex 3'ü %100 Anti-Ghosting olmadığından kaynaklanıyormuş. Kablo sorununuda inşallah en kısa sürede çözersiniz. İyi sosyeller :)

Geri
Yukarı