Klavyede bazı tuşlar çalışmıyor

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
2 Tane klavye ile denedim, ikisinde de sonuç aynı. Hep olmuyor ancak olduğu zaman da tam oluyor. A tuşu bazen hiç basmıyor, bazen de 2-3 kerede bir kere basıyor. Bazen de sorunsuz oluyor. Neden olduğunu bilmiyorum ama sinir bozucu olmaya başladı. Klavyeden mi değil mi bilmiyorum da, ne yapmam gerekiyor acaba? Bu arada anakartta 3.0 slotuna takınca daha sık oluyor.

USB portlarında sıkıntı olması muhtemel ona yapılacak bir şey olmaz değişim ya da tamir dışında ama sen yine de bir sürücü güncellemeyi dene genelde tak çalıştır olur klavyeler ama yine de bazen sorun yaratabiliyor halen.

USB portlarında sıkıntı olması muhtemel ona yapılacak bir şey olmaz değişim ya da tamir dışında ama sen yine de bir sürücü güncellemeyi dene genelde tak çalıştır olur klavyeler ama yine de bazen sorun yaratabiliyor halen.
Klavyenin sürücüsünü mü güncellemem gerekiyor yoksa usb portların mı ?

Bir de ekstra olarak varsa elinde yumuşak fırça portları ve klavyenin USB kısmını bir temizle. Bak belki yamukluk vardır cımbızla düzeltilebilecek.
Klavyenin sürücüsünü mü güncellemem gerekiyor yoksa USB portların mı?

USB portları güncellemeyi dene bir umut umarım anakartla portlarla alakalı değildir.

Bir de ekstra olarak varsa elinde yumuşak fırça portları ve klavyenin USB kısmını bir temizle. Bak belki yamukluk vardır cımbızla düzeltilebilecek.

USB portları güncellemeyi dene bir umut umarım anakartla portlarla alakalı değildir.
Anakartın daha 1.5 yıl garantisi var bu durum garantiye girmez mi peki? Deneyeceğim sitesinden şimdi.

2 Tane klavyem vardı birisi sıfır alındı diğeri 2.el olarak alındı. 2. el olarak aldığımı başka PC'de denedim yaklaşık 2 saat böyle bir sorun yaşamadım. Klavye Rampage KB-r81.

Galiba sana bozuk vermişler iade et iade kabul olmuyorsa hemen şikayet edin.

Geri
Yukarı