Klavyede bazı tuşlar çalışmıyor

xeotN

Hectopat
Klavyemde bazı tuşların bir sabah bilgisayarı açtıktan sonra tepki vermediğini gözlemledim, klavye donanım bağlantısını kontrol ettim. Düzgün fakat klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor. Birkaç video izleyip uyguladım fakat değişen bir şey olmadı. Not: Harfler: Ö, F1-F12 tuşları, I K, Ç ve bilgisayarım laptop.

Klavyemde bazı tuşların bir sabah bilgisayarı açtıktan sonra tepki vermediğini gözlemledim, klavye donanım bağlantısını kontrol ettim. Düzgün fakat klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor. Birkaç video izleyip uyguladım fakat değişen bir şey olmadı. Not: Harfler: Ö, F1-F12 tuşları, I K, Ç ve bilgisayarım laptop.
Sıvı bir şey döktünüz mü?

Klavyeniz nedir?

Klavyeniz nedir?
İmzanızda tavsiye etmediğinizi söylemişsiniz, doğru ancak "herhangi bir ürününü" diye bir ibare var. Bunu doğru olmadığını düşünüyorum. Rampage'in Drop Plus, Fury X gibi güzel kulaklıkları var. Diğer markaların bir kısmının güzel ürünleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı