Klavyedeki en gereksiz tuş hangisi?

Eki Görüntüle 1945185
Bunlarda her şeye kısayol var. Artık Fn ve yukarıda fonksiyon (f) tuşlarına basarak yapıalbiliyor. Ama çevirmeli ses ayarlama şeyleri güzel olabiliyor.
Kasanızda bunun girişi var mı? Bu klavyelerin girişi eski model kasalarda oluyor normalde. Benim 13 senelik tarihi eserden biliyorum. Bu arada klavye çok güzel. Anılarım gözümün önüne geldi.

Kasanızda bunun girişi var mı? Bu klavyelerin girişi eski model kasalarda oluyor normalde. Benim 13 senelik tarihi eserden biliyorum. Bu arada klavye çok güzel. Anılarım gözümün önüne geldi.
Ben hep işyerlerinde görüyordum o yüzden atmak istedim. Anakartım B550 ve evet girişi var. Ama kullanır mıyım hiç sanmıyorum.

W tuşu bakalim ne kadar cevap gelecek
Genellikle flash oyunlarda up tuşu kullanılıyordu.
Ateş ve su oyununda görmüştüm WASD tuşlarını ; ilk orada öğrenmiştim galiba, vay be.

Ben hep işyerlerinde görüyordüm o yüzden atmak istedim. Anakartım B550 ve evet girişi var. Ama kullanırmıyım hiç sanmıyorum.
Aslında bende de PS/2 girişli klavye var. Bunun ucu laptop için usb ye çevrilebilir mi acaba veya dönüştürücüsü var mıdır? Bu arada sağ yön tuşu da olsa hala kullanılır. Eski klavyeler güncel modellere göre çok daha sağlam.

Aslında bende de PS/2 girişli klavye var. Bunun ucu laptop için usb ye çevrilebilir mi acaba veya dönüştürücüsü var mıdır? Bu arada sağ yön tuşu da olsa hala kullanılır. Eski klavyeler güncel modellere göre çok daha sağlam.
Bende şuan o klavyeden yok , internettten buldum. Yanlış anlaşılmasın. Ama bayağı kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı