Klavyenin bazı tuşları bazen çalışmıyor

Bloodyy

Hectopat
Daha fazla  
Bazı tuşlar bazen çalışmıyor. Mesela caps tuşu çalışmıyor fakat caps ve - bastığımda çalışıyor. Sorun klavyede değil PC'yi yeniden başlatınca oldu. Caps, Shift, 1, 2, 3 ve birkaç tuş daha çalışmıyor ama dediğim gibi caps ve - tuşuna basınca caps tuşu çalışıyor. Arada sırada normale dönüyor klavye fakat PC'yi kapatınca yine oluyor.

Bazı tuşlar bazen çalışmıyor. Mesela caps tuşu çalışmıyor fakat caps ve - bastığımda çalışıyor. Sorun klavyede değil PC'yi yeniden başlatınca oldu. Caps, Shift, 1, 2, 3 ve birkaç tuş daha çalışmıyor ama dediğim gibi caps ve - tuşuna basınca caps tuşu çalışıyor. Arada sırada normale dönüyor klavye fakat PC'yi kapatınca yine oluyor.

Klavyenizin markası nedir?

Klavyeyi varsa laptopa yoksa deneyebileceğiniz bir yere takıp deneyin bence sorun klavyede.
Laptopa takıp denedim onda da aynı durum. 2-3 gündür bu problem vardı fakat düzeliyordu. PC`yi kapatıp açınca oluyor bu sorun. Klavyede sorun var fakat CAPS çalışmıyorken CAPS ve - tuşuna basınca çalışıyor.
Klavyeyi varsa laptopa yoksa deneyebileceğiniz bir yere takıp deneyin bence sorun klavyede.
Klavyede özelliği olan bir kısayola basmış olabilir miyim diye düşünüyorum.

Laptopa takıp denedim onda da aynı durum. 2-3 gündür bu problem vardı fakat düzeliyordu. PC'yi kapatıp açınca oluyor bu sorun. Klavyede sorun var fakat caps çalışmıyorken caps ve - tuşuna basınca çalışıyor.

Klavyede özelliği olan bir kısayola basmış olabilir miyim diye düşünüyorum.

Raynox markalı bir klavyede nasıl bir kısayol olabilir bilmiyorum. Böyle bir şey de ilk defa duydum. Bidahakine klavye alırken bilindik marka almaya çalışın.

Geri
Yukarı