Klavyenin elektrik alması

fallin

Hectopat
Merhabalar Gamepower saber RGB klavye kullanıyorum. Gece yatmadan önce bilgisayarı kapatıyorum, bağlı olduğu prizin de anahtarını kapatıyorum. Sonrasında bilgisayarı ellemeden sadece prizin anahtarını açınca klavyeye elektrik geliyor ve ışıkları yanmaya başlıyor.
Birkaç hafta önceye kadar böyle bir şey olmuyordu. Bu durum sorun yaratır mı, nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Gamepower saber RGB klavye kullanıyorum. Gece yatmadan önce bilgisayarı kapatıyorum, bağlı olduğu prizin de anahtarını kapatıyorum. Sonrasında bilgisayarı ellemeden sadece prizin anahtarını açınca klavyeye elektrik geliyor ve ışıkları yanmaya başlıyor.
Birkaç hafta önceye kadar böyle bir şey olmuyordu. Bu durum sorun yaratır mı, nasıl düzeltirim?
Aynı şey benim kulaklığımda vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki yöntemleri deneyerek sorunu çözmüştüm.

USB 3.0 bilgisayar kapalıyken de çalışabilir. Klavyenizi 3.0 olmayan bir USB'ye takarsanız muhtemelen ışıkları yanmayacaktır.
Klavye ve fareyi USB 2.0 portlarında kullanıyorum. Fare elektrik almıyor, klavye alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu işine yarayacak sanırım.
Aynı şey benim kulaklığımda vardı.
Bu videodaki yöntemleri deneyerek sorunu çözmüştüm.
Windows ayarıyla olmadı. BIOS'ta da ayarı bulamadım. MSI B450-A Pro Max kullanıyorum, nerede olduğunu biliyor musunuz?

Geri
Yukarı