Klavyeye çay döküldü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
100-250
Ben kullandım hepsi ilk ay bozuldu garanti ilgilenmiyor aldığım site ilgisiz Gamepower çöp önermeyin.
Hocam boş atıp dolu tutan çok aramızda ezberlemişler bir kelime söylüyorlar her yerde Rampage çok iyi markadır şu an aldığım klavyeyi 4 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı yok.

İlk gün kulağıma olmadı iade etmek istedim Rampage iade almıyormuş. (Vatan dedi) faresi ilk ay bozuldu kronik, olarak ilgilenmediler bile ve ek olarak Rampage ve Gamepower fason dandik markalar araştır istersen.

Ben kullandım hepsi ilk ay bozuldu garanti ilgilenmiyor aldığım site ilgisiz Gamepower çöp önermeyin.

Ben aldım hiçbir sorun yok takır takır kullanıyorum klavyesinin he sen gidip başka bir yerden alırsın bozulabilir aldığın yere göre değişebilir.

Dün akşam abim klavyeye çay döktü. Sonrasında çayın bir kısmını akıtıp klavyeyi kurutma makinesi ile kuruttu. Bugün PC'nin başına geçtiğimde bazı tuşlar yapışmış ve o tuşlara basınca zor işlem yapılıyor! Ne yapmamı tavsiye edersiniz bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu durum çözülmez ise klavye alacak duruma kadar gidebilirim ayrıyeten klavye tavsiyesinde bulunursanız da sevinirim.

Geçenlerde bir klavye aldım. Rampage Titan K9. Öneririm gayet güzel. Fiyat performans klavyesi. Çok uygun.

Ya şikayetvar'da öyle ama hiç kullanmadan linç atıyorsunuz. 2 yıldır tüm ekipmanlarım GamePower en ufak sıkıntım yok.

Klavyenin tuşları sök , yapışmış şeyleri kazı , ıslak mendille sil , kulak çöpüyle temizle.

Gamepower'a yapılan ön yargı burada numara yapmıştım bak görüyorsun ne kadar güzel :D

Gamepower'a yapılan ön yargı burada numara yapmıştım bak görüyorsun ne kadar güzel :D

Memnun olan var hem garantiden ilgileniyorlar ben danışmıştım zaten, Gamepower'dan daha F/P ürün bulamazsın SteelSeries'e veya asusa en az 500TL'ye klavye alabilirsin 500TL'de yayıncı falan değilsen o kadar da verilmez.

Memnun olan var hem garantiden ilgileniyorlar ben danışmıştım zaten, Gamepower'dan daha F/P ürün bulamazsın SteelSeries'e veya asusa en az 500TL'ye klavye alabilirsin 500TL'de yayıncı falan değilsen o kadar da verilmez.

SteelSeries'le Gamepower'i bir tutmak mı? İronik.

Kasalar ve PSU'lar çöp, biliyorum.

Arkadaşımın PSU'su patladı ve ilk gün klavyesi bozuldu iade/değişim yapmadılar. Garanti de bakmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower evet kötü marka ama bende Saber model klavyesi var. Bayağı da iyi. Çoğu kötü evet ama bazıları da güzel yani.
Sadece klavyesi iyi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries'le Gamepower'i bir tutmak mı? İronik.

Arkadaşımın PSU'su patladı ve ilk gün klavyesi bozuldu iade/değişim yapmadılar garantide bakmadı.

PSU patladığını hiç görmedim arkadaşım 2 yıldır kullanıyor hiçbir şey olmadı.

Burası doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı