Klavyeyi de kapsayacak beyaz mouse pad önerisi

Usta sen direk bütçe verip her şey dahil sistem deseydin biz sana show yapardık yav.
Hocam bütçem sınırsız. Yani şöyle bir 200 binlik sistem dizecem ama şuan değil. Alacaklarım içinde pg32ucdm monitör var. 4k oled bir monitör. Bu monitörün hakkını vermek için de bu yıl sonu rtx 5090 çıkınca yapıştıracam. Yani bu yıl sonunda sistem dizmek için ayrı bir konu açacam zaten :D

Tamamen beyaz mousepad Türkiye pazarında sanırım yok. Benim kullandığım Klasse Pro var ama tamamen beyaz değil. Aynı modelin Oki Nami Ura desenlisi de var.

Ben de deseninden ötürü önermiyorum.
Bu arada klavye için klasse pro alıp mouse için de Artisan Hayale Otsu alınabilir.

Sen ekipman önerisi konusu aç ben seni bi besleyeyim cano.

Tamamen beyaz mousepad Türkiye pazarında sanırım yok. Benim kullandığım Klasse Pro var ama tamamen beyaz değil. Aynı modelin Oki Nami Ura desenlisi de var.

Hocam şuan bende artisan mousepad var. Yani ozaman hiç almasam mı ? sırıtıyor mu yoksa iyi mi duruyor bilemedim.
Ben de deseninden ötürü önermiyorum.
Bu arada klavye için klasse pro alıp mouse için de Artisan Hayale Otsu alınabilir.

Sen ekipman önerisi konusu aç ben seni bi besleyeyim cano.

Dosya Ekleri

• GridArt_20240402_171603881.jpg
    GridArt_20240402_171603881.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 16
Hocam şuan bende artisan mousepad var. Yani ozaman hiç almasam mı ? sırıtıyor mu yoksa iyi mi duruyor bilemedim.
Oğlum ben onu almak için evde savaş veriyorum adam hala mousepad arıyorum diyo.
Tanrı'dan belanı mı arıyosun olm sen?
Git klavyenin altına klasse pro al geç.

Geri
Yukarı