Klavyeyle Assetto Corsa zevk verir mi?

heraishere

Centipat
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar. Sizden bir öneri almak için bu konuyu açıyorum. Benim direksiyon setim veya gamepadim mevcut değil. Sizce klavyeden Assetto Corsa sarar mı? ETS 2 , Forza vs. oynuyorum normalde de assetto corsa oynayanlar genelde direksiyon setsiz oynanmaz diyor. Sizce almama değer mi oyun?

Sistem Bilgilerim :

R7 370 2G
İ5 4590 3.3 GHz
8 GB Ram

Selamünaleyküm arkadaşlar. Sizden bir öneri almak için bu konuyu açıyorum. Benim direksiyon setim veya gamepadim mevcut değil. Sizce klavyeden Assetto Corsa sarar mı? ETS 2, Forza vs. oynuyorum normalde de Assetto Corsa oynayanlar genelde direksiyon setsiz oynanmaz diyor. Sizce almama değer mi oyun?

Sistem bilgilerim:

R7 370 2G.
i5 4590 3.3 GHz.
8 GB RAM.

Makas atarken falan zevk verebilir. Ama sakin sakin sürmek istiyorsan veya drift atacağım diyorsan zevk alamayabilirsin.

Fare ile zevk verme imkanı var, şahsen fare ile oynuyorum ve 300 saatten fazla oynama sürem var. Ama klavye ile pek emin değilim. Fare için de ek bir programa ihtiyacınız var, youtube üzerinde anlatım bulursunuz.

Yalnız o sistem ile trafik modu açmanız çok zor, ama birkaç arkadaşınız ile sorun yaratmadan oynatır.

Simülasyon oyunlarında klavye ile zevk alma ihtimalin yok gibi bir şey, fare ile de şov yapanları gördüm Assetto Corsa'da 😀

Selamünaleyküm arkadaşlar. Sizden bir öneri almak için bu konuyu açıyorum. Benim direksiyon setim veya gamepadim mevcut değil. Sizce klavyeden Assetto Corsa sarar mı? ETS 2, Forza vs. oynuyorum normalde de Assetto Corsa oynayanlar genelde direksiyon setsiz oynanmaz diyor. Sizce almama değer mi oyun?

Sistem Bilgilerim:

R7 370 2G
i5 4590 3.3 GHz
8 GB RAM

Klavye ile yön vermek sorun olabiliyor, fareyi direksiyon kontrolcüsü yaparsanız direksiyon açısını ayarlamak daha kolay oluyor, almaya değer bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı