Kliksa Gigabyte gtx970 g1 siparişimi iptal edecekmiş

RockNRolla

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ayın 13 ünde Kliksa'dan 1230 TL'ye Gigabyte gtx970 g1 siparişi verdim. 5 iş günü içerisinde sevkiyatınız gerçekleştirilecektir yazıyordu ama aradan 2 hafta geçti beni aradılar ve ürünün tedarihinde sıkıntı yaşadıkları için iptal edeceklerini söylediler. Ben fiyatı uygun geldiği için ve ürünü aldığımda 50 TL wordpuan kazanacağım için oradan almıştım. Biraz araştırdım novabilgisayardan başka ürünü satan bir yerde bulamadım şimdi ne yapmalıyım? Böyle bir şey yapmaya hakları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağdur olduğun için bu bilgiyi veriyorum. Paranı geri al, kurcalama. Avrupa da toplu iade etmeye çalışıyorlar bu kartları, yalan reklam üzerinden. Siz hala 20 ver burdan al diyorsunuz. Kart 3.5+0.5GB ve 224+32Bit özellikte. Nvidia tam açıklama yapsın öyle yönel. İngilizcen iyiyse konu başlıklarını vereyim.

Msi mı? Ahaha güldürmeyin beni :) Novadan alabilirsiniz.

Mağdur olduğun için bu bilgiyi veriyorum. Paranı geri al, kurcalama. Avrupa da toplu iade etmeye çalışıyorlar bu kartları, yalan reklam üzerinden. Siz hala 20 ver burdan al diyorsunuz. Kart 3.5+0.5GB ve 224+32Bit özellikte. Nvidia tam açıklama yapsın öyle yönel. İngilizcen iyiyse konu başlıklarını vereyim.
Kardeş benim iyidir bana verebilir misin.

Gigabyte gtx970 g1 gaming istiyordum ama bu ürün şuan novadan başka yerde yok sanırım.ya ordan alıcam yada başka bir markaya yönelicem artık.

@advısory şimdi g1 almak varken msi almak saçma gelmişti fiyatı hemen hemen aynı olmasına karşın g1 daha iyi sonuçlarda görünüyor incelemelerde. ama yapacak bişeyde yok bakıcam artık.

@Wictors nasıl yani gigabyte gtx970 g1 lerde sorun mu var birazdaha açarmısın acaba

Edit:Linkleri verirsen sevinirim.

Son düzenleme:
@CriminalLeo

Nvidia tarafı = https://forums.geforce.com/default/...tx-970-3-5gb-vram-issue/post/4432672/#4432672

Nvidia mühendisi ile ropörtaj = http://www.pcper.com/reviews/Graphi...Full-Memory-Structure-and-Limitations-GTX-970

Bu link olmasi gereken 970 modeli ile şuan olan 970 modeli tablosu için veriyorum. 970alt olması gereken, 970neu şuan olan. Girdiğinizde anlarsınız zaten = Maxwell-Grafikkarte: Nvidia korrigiert die Spezifikationen der Geforce GTX 970 - Golem.de

@RockNRolla Ben zaten konuyu açmak istesem forum da açardım. Dediğim noktayı araştır kararını ver.

Not: Büyük forumların başlıklarını vermiyorum. Kanıtlanan sadece böyle olması. 1080p de sıkıntı yok ama 2k gibi ayarlar da performans kaybı oluşuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı