Kllisre RAM kullanan var mı?

3 yıldır kullanıyorum. 2*8 1600MHz DDR3 almıştım, 1866MHz'e O.C'ladım stabil çalışıyor. 2133'te de stabil çalışıyordu 2 ay, ama mavi ekran verince 1866'ya çektim.

3 yıldır kullanıyorum. 2*8 1600MHz DDR3 almıştım, 1866MHz'e O.C'ladım stabil çalışıyor. 2133'te de stabil çalışıyordu 2 ay ama mavi ekran verince 1866'ya çektim.
Hocam o kadar yapmanız tehlikeliydi ancak güzel performans vermiş beklemiyordum açıkcası bende yapsam mı diye düşünüyordum yorumunuzun ardından ufak ufak arttırarak deneyeceğim.

Hocam o kadar yapmanız tehlikeliydi ancak güzel performans vermiş beklemiyordum açıkcası bende yapsam mı diye düşünüyordum yorumunuzun ardından ufak ufak arttırarak deneyeceğim.
Sistem boştayken mavi ekran almıştım. Oyunlarda bir sıkıntı göremedim. İlginçti ama düşürdüm frekans hızını.

Fazlasıyla. Hatta 2 buçuk yıl önce yurt dışı vergilendirmesi esnekken Kllisre RAM ticareti yapıyordum. Şimdi hem vergiden dolayı fiyat artıyor, hem de yeni çıkan modüller olduğu için gitmiyor.

Hocam siz ne dersiniz benim RAM'ler ortak çalışır mı?

Hocam aldım 8 GB RAM'i umarım sıkıntısı ve vergi fazla çikmaz hayırlısı satıcıya da not düştüm ama bakalım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı