KMODE _EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

Daha fazla  
Arkadaşlar, bir süredir bilgisayarımı her açtığımda mavi ekran hatası alıyorum. Sonrasında bilgisayar otomatik onarım moduna geçince Windows'a devam et seçeneğini seçince sıkıntısız açılıyor. Şarjda olmadığı zaman kullanamıyorum değişik kodlarla sürekli mavi ekran veriyor bataryayı şarjdan çıkaramıyorum.

Önceki açtığım konuya cevap alamadığımdan dolayı en güncel Minidump dosyamı sizler ile paylaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Victus By HP Laptop 16-e1xxx Drivers Bu istediğiniz link.

https://drive.google.com/file/d/1g4opLfa-bj0r_qpyX29hhUnkNDpKuEKh/view?usp=drive_link bu da yönetim olayları logu.

Yani son zamanlarda açarken herhangi bir mavi ekran hatası vs. almıyorum fakat şarjı çıkardığımda muhtemelen yine mavi ekran verecek bilgisayar. Şarj harici kullanamıyorum önceden böyle bir şey yaşamamıştım bataryada da kullanırdım bazen. Yeni yeni ortaya çıkan bir sorun. Ayrıca storport nedir tam olarak biraz açıklama şansınız var mıdır?

Ayrıca storport nedir tam olarak biraz açıklama şansınız var mıdır?

@181951 Peki hocam bunun çözümü yok mudur? HD Tune ile tarattım SSD'de hiçbir sorun çıkmadı. Bilgisayarı şarjdan çıkartıp kullanamıyorum çok etkiliyor sırf bunun için laptop almıştım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…