KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

aa12

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle iyi günler, benim bilgisayar tam bir baş belası 3 senedir çözüm bulamadım az önce bir mavi ekran daha yedim belki birisi anlar neden olduğunu kimseden net cevap alamadım kaçıncı konum bu. Şimdiden teşekkürler.

Minidump Dosyası.

Bunlarda sorun ekran kartında görünüyor. DDU ile kaldırıp WHQL imzalı en güncel sürümü (20.4.2) kurun. Ayrıca BattlEye kaynaklı sorunlar orada da görünüyor. Eğer bu işlemler sorunu çözmezse kartta donanımsal bir arıza vardır.
DDU'yu tam nasıl kullanıcam Bir özet geçermisin kısaca.

Bu rehbere bakabilirsiniz.

Bu rehbere bakabilirsiniz.

Direk sildim bir sıkıntı olur mu? Güvenli modda açmadım.
Şimdi de 20.4.2'yi kuruyorum.

Güvenli modda yapsanız iyi olurdu. Ama rehberde zaten fark etmediği belirtiliyor. Bir sorun olacağını sanmıyorum yani.

Yakın zamanda güncelleme yapmışsınız sanırım, o sırada bir sıkıntı olduysa sebebi bu olabilir sanırım. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 1903 kullanıyordunuz, neden en güncelini kullanmıyorsunuz?

Yakın zamanda güncelleme yapmışsınız sanırım, o sırada bir sıkıntı olduysa sebebi bu olabilir sanırım. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 1903 kullanıyordunuz, neden en güncelini kullanmıyorsunuz?

Bir ara internetde 1909'da sorunlar olduğunu duymuştum. Geçen gün birkaç kişi önerdi daha dün yükledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı