KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Driver verifier ile dump aldınız mı? DISM'e rağmen çözülmediyse denildiğini uygulamalıyız.

Hayır işteyim şu an, ama sistemde çökme olacak yedekleme lazım falan denilince korktum ve yapamayacağım galiba, eve gidince denerim. Ayrıca ilk sorununa bakan kişi (ilk sayfada) anti-hile yazılımlardan kaynaklı olduğunu söyledi karne benzeri şeylerde dedi acaba vangurad yani Valorant'tan kaynaklı olabilir mi? Onun sisteminde de karnel gibi şeyler yazıyordu.

Kendisinin dediklerini yapmadınız mı? Ben yapmışsınız diye görmüştüm yeni dumplarda. Şu an ana neden Vanguard değil merak etmeyin. Daha gfarklı bir şey ile karşı karşıyayız ama ne olduğu tam olarak belirlenemiyor. Driver Verifier sonrası her şey daha iyi olacak gibi.

Kendisinin dediklerini yapmadınız mı? Ben yapmışsınız diye görmüştüm yeni dumplarda. Şu an ana neden Vanguard değil merak etmeyin. Daha gfarklı bir şey ile karşı karşıyayız ama ne olduğu tam olarak belirlenemiyor. Driver verifier sonrası her şey daha iyi olacak gibi.

Tamam hocam eve gider gitmez yapacağım.
Kendisinin dediklerini yapmadınız mı? Ben yapmışsınız diye görmüştüm yeni dumplarda. Şu an ana neden Vanguard değil merak etmeyin. Daha gfarklı bir şey ile karşı karşıyayız ama ne olduğu tam olarak belirlenemiyor. Driver Verifier sonrası her şey daha iyi olacak gibi.
2-3 aydan sonra ilk defa bu kadar umutluyum inşallah olur.

Merak etmeyin, halledeceğiz inşallah. Bundan sonra sadece bilgisayar başına geçince buraya yazın lütfen. Aksi taktirde mesajlarınız birleşir ve bildirimi bana gelmez. Bu arada mesajınıza geri dönemezsem özel iletişim adresimden bana ulaşabilirsiniz, size vermiştim.

Memory dump dosyası varsa paylaşsanız iyi olur ve driver Verifier'ı uygulayın.

Hocam dediğinizi yaptım ama reset atınca sistem açılmadı, geri yükleme noktasına döndü (çok eskilere gitti) ama minidump dosyası eski dosyalarla dolu hiç yeni yok.

Güvenli modda açmayı deneyebilirdiniz. Dosya olmadan bir şey anlayamayız.

Hocam ne yapacağımı bilmiyordum, bende geri yükleme noktasına aldım. Ama galiba sorunum güç seçeneklerinden kaynaklı çünkü ne zaman dengeliye alsam çıkıyor. Şu an AMD(balanced) modunda kullanıyorum yine çıkarsa tekrar denerim.

Geri
Yukarı