Çözüldü KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

HellStalkeR

Kilopat
Merhaba, sebebini bilmediğim şekilde mavi ekran sorunu alıyorum. Sistemi sıfırladım, Windows'u sıfırlayıp baştan kurdum hiçbir dosyayı saklamadım sıfırladım ancak mavi ekran geliyor, arkadaşımdan 2.el olarak satın aldım oda söyledi oyun oynarken mavi ekran vermiyor dedi bende dikkat ettim genelde boştayken yapıyor ekran kartı 50 derecede sanırım bu olaylar için minidump adı verilen dosyalar paylaşıyormuşuz ancak ben ekleyemedim bu dosyayı açma yetkiniz yok diyor umarım sorun çözülür herkese teşekkür ederim.
Ekleme: Bellek tanılaması yaptım bellek hatası tespit edilmedi.
Download minidump.rar ektedir.
@Enes3078 merhaba sayın yönetici sizi etiketlememizi söylediğin bir yazını gördüm sanırım bu konularda bilgili bir kişisiniz sanırım bana yardımcı olursanız çok sevinirim, önerdiğiniz CMD'den SFC olayını şu an uyguluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımcı olayım hemen.

TCPIP.sys dosyası çökmüş. (İnternet protokollerini kontrol eden dosyadır.)
Ve yanında Realtek Ethernet sürücüsü de çökmüş.

Yani kısacası Ethernet sürücüsü güncellenecek.
Kimlik paylaşın, sürücüyü vereyim.
Ağ Bağdaştırıcıları kısmı.
Şöyle söyleyeyim, eğer isteğe bağlı olarak yayınlanan KB5004296 güncellemesini yüklediyseniz muhtemelen sorununuz bu güncellemedir. Ben yükledikten sonra 1 saat içinde 2 kez BSOD ekranı aldım, tabii benimki deneyimlerim doğrultusunda bir çıkarım.
Hocam kırmak istemem sizleri, değerli birisiniz.
Ama kategoride dosya görmeden konuşmamaya çalışıyoruz.
Genelde bu böyle, yanlış anlamayın lütfen.

Ha olabilir mi olabilir, ama benim dosyalarda gördüklerim ağ sürücüsüne işaret ediyordu.

Geri
Yukarı