KMODE_EXCEPTİON_NOT_HANDLED Windows 8.1 Mavi Ekran Hatası

Muharrem TAŞ

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Grundig marka bi laptop kullanıyorum. Özellikler gerekirse söyleyebilirim laptopu alalı 1-2 yıl oldu geçen ay aşırı ısınmadan dolayı servise götürdüm geldiğinde o sorun düzelmişti. Fakat yeni bi sorun ortaya çıktı. Mavi ekran.
Günde 5-6 defa bu hata geliyor ve farklı çeşitleri var. (Örnek: (en çok çıkan) Kmode_exception_not_handled) blueScreenViev adlı programla baktım nerdeyse hepsinde ntoskrnl.exe böyle bi hata var ve bunlardanda 1-2 tane var. hal.dll- nvlddmkm.sys - USBPORT.SYS - usbechi.sys bir çözümü var mı?
Şimdiden Teşekkürler.
(Bişey daha laptopu mesela yere koyuyorum ordan kaldırınca ya kendini yeniden başlatıyor yada mavi ekran veriyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu güncellemeler nereden yapıldığını veya nasıl yapıldığını söylerseniz yapabilirim.
Bildiğim kadarıyla Denetim masası/Aygıt yöneticisi kısmından yapılıyor ama ordanda denedim sürücünüz güncel diyor.
Birde Driver Booster diye bi program kullanıyorum. 1-2 hafta önce format attım o programı kurdum bir sürü şeyi güncelledi sonra 1 hafta boyunca günde 2-3 tane güncelleme yaptı şimdi açınca tüm sürücüleriniz güncel diyor.

Yok mu bi çözümü böyle hergün 5-6 defa mavi ekran mı vercek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı