KMS güvenilir mi?

Mercaen

Hectopat
Selam arkadaşlar, KMS'yi denilen şekilde CMD'den sildim. Sonra Microsoft'un sitesindeki keyi girdim. Ancak yine baktığımda aynı KMS yazıyor altta o zaman bu ne demek oluyor şimdi ve sistemde key aktif oldu. İlk girdiğimde sisteme cmdeden girmiştim KMS keyini sonrada denildiği şekilde sildim sitesinden kodu girdim yine aynı yazı çıktı şimdi bu güvenilir mi yoksa değil mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Selam arkadaşlar, KMS'yi denilen şekilde CMD'den sildim. Sonra Microsoft'un sitesindeki keyi girdim. Ancak yine baktığımda aynı KMS yazıyor altta o zaman bu ne demek oluyor şimdi ve sistemde key aktif oldu. İlk girdiğimde sisteme cmdeden girmiştim KMS keyini sonrada denildiği şekilde sildim sitesinden kodu girdim yine aynı yazı çıktı şimdi bu güvenilir mi yoksa değil mi?

Eki Görüntüle 1429631
Şahsen Windows'u etkinleştirmeden kullanmayı tercih ederim. Tek eksisi sol alttaki kısmen görünen ''Windows'u Etkinleştirin'' yazısı.

Hatta bu sitede slmgr /ipk 6TP4r-gnptd-kyyhq-7B7DP-J447y şeklinde CMD'den girin diyor ben girdim sistemi aktif etti. Kendi sitesindeki keyle girilince nasıl sorun olabilir aklım almıyor.
Lisans durumu sürekli sıfırlanıyorsa virüsle ilgili, zaman yavaş yavaş azalmaya başlıyorsa normal key. Toplu lisanslar normalde geçici süreliğine işe yarayan lisanslardır.

Eki Görüntüle 1429631

KMS yani Key Management Service anlamına gelir. Girdiğiniz anahtarı "slmgr /xpr" komudu ile sorguladığınız zaman muhtemelen bir süre ile karşılacaksınız. Muhtemelen bu anahtarlar tek bir KMS sunucusu ile birden fazla bilgisayarı etkinleştirmek için kullanıyor.

Gözle görülür tek eksisi bu dediğin şey ne kadar önemli farkında mısın diyeceğim bilgisayarın kapatma tuşundan başka tuş kullanmadığını düşündüğüm için üstüne gelmek istemiyorum.

Ayrıca benim korsancı olduğumu nereden çıkardın?

Sen "bilgisayarın kapatma tuşundan başka tuş kullanmadığını düşündüğüm için üstüne gelmek istemiyorum." cümlesini nasıl ön yargılı bir şekilde yazdıysan ben de öyle bir çıkarım yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı