KMS ile kurulmuş Windows etkinleştirme istiyor

KMS ile gecici bir lisanslama yapılıyor (bir nevi trial reset). Yazılımı Windows virüs gibi görüp engelliyor. Bir zaman sonra da Windows etkinleştirme isteğinde bulunuyor.

KMS kötü virüs vs. söylemleriyle bu forumlarda sürekli lisans satın alın derler. 1K civarı orijinal sürüm almak istemiyorsanız KMS ile tekrar etkinleştirin.

Ya da hiç uğraşmak istemiyorsanız ucuza lisans satan bir siteden anahtar satın alın.

Virüs değil mi kardeşim?

KMS ile gecici bir lisanslama yapılıyor (bir nevi trial reset). Yazılımı Windows virüs gibi görüp engelliyor. Bir zaman sonra da Windows etkinleştirme isteğinde bulunuyor.

KMS kötü virüs vs. söylemleriyle bu forumlarda sürekli lisans satın alın derler. 1K civarı orijinal sürüm almak istemiyorsanız KMS ile tekrar etkinleştirin.

Ya da hiç uğraşmak istemiyorsanız ucuza lisans satan bir siteden anahtar satın alın.

Şöyle söyleyeyim şimdi benim monitör ihtiyacım da var ya 1K'ya Windows alacağım ya da 3K'ya monitör alacağım hangisi karar vermedim. Yüksek ihtimalle Windows alacağım hiç uğraşmayıp. Windows 10 key alsam windows 11'i etkinleştirir mi? Ve windows 10 key alsam sürekli etkinleştirmem gerekir mi?

Şöyle söyleyeyim şimdi benim monitör ihtiyacım da var ya 1K'ya Windows alacağım ya da 3K'ya monitör alacağım hangisi karar vermedim. Yüksek ihtimalle Windows alacağım hiç uğraşmayıp. Windows 10 key alsam windows 11'i etkinleştirir mi? Ve windows 10 key alsam sürekli etkinleştirmem gerekir mi?
Hocam sağlamlisans gibi yerlerden düşük fiyata Windows 10 alabilirsin. Sonrasında ücretsiz şekilde 11'e update ile geçebilirsin. Windows'a 1K vermeye hiç gerek yok bence.

Hocam sağlamlisans gibi yerlerden düşük fiyata Windows 10 alabilirsin. Sonrasında ücretsiz şekilde 11'e Update ile geçebilirsin. Windows'a 1K vermeye hiç gerek yok bence.

Peki o site güvenilir mi? Ve aldıktan hemen sonra gelir mi?

Hocam sağlamlisans gibi yerlerden düşük fiyata Windows 10 alabilirsin. Sonrasında ücretsiz şekilde 11'e Update ile geçebilirsin. Windows'a 1K vermeye hiç gerek yok bence.

1679212302558.png

Hocam bundan mı bahsediyorsunuz? Hemen alayım mı 70tl'ye düşmüş.

Hocam yok ya bunlar korsanmış ben normal 1K verip Windows 10 almak istiyorum nereden alabilirim?

Hocam Windows 11 key alsam Windows 10'u etkinleştirir mi?

Son düzenleme:
10 11'i etkinleştirir ama 1K verilmez Windows'a 3 key aldım bu sitelerden halen daha 1'i bile problem çıkarmadı.

Bu sitelerden aldığınız keylerde 11'i çalıştırır.

70 TL'ye key alın monitör alacağınız parayı boşuna key e vermeyin.

Merhaba, benim bilgisayarıma Windows 10 KMS ile kuruldu fakat şimdi benden Windows 10'u etkinleştirmemi istiyor nedeni nedir? KMS silip orijinal Windows 10 mu yükleyeyim? Orijinal Windows 10 kaç TL'dir?

Bu yöntemi kullanıp anakarta sınırsız lisans yazdırabilirsin. İllegalde değil açık kaynak kodlu.

KMS virüslü formatlamanızı tavsiye ederim.
Virüs değil mi kardeşim?
Siz KMSPico ile KMS'i karıştırmışsınız. KMS genellikle şirket lisansı olarak kullanılırken (Bilgisayarların gözetimi şirket sahiplerinde olması için) KMSPico ise genel bilgisayarları virüsle karışık etkinleştirmek için kullanılır.

Tabii random KMS sunucularına bağlanırsanız virüs yiyebilirsiniz, ama bu KMS'in virüslü olduğu anlamını taşımaz.

Geri
Yukarı