Çözüldü KMS ile Windows etkinleştirme nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Str0xy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi forumlar. Bugün tam key alacaktım ki ya Windows 11 geçersem diye almadım. Sonradan öğrendiğimde Windows 10 etkinleştirilince Windows 11'de direkt oluyormuş zaten. Şimdi ben bu etkinleştirmeyi nasıl temizleyebilirim. 2038'e kadar etkinleştirme yaptım ama Format ile çözülür mü emin olamadım.

Çözüm
Format atmadan önce CMD üzerinden slmgr /upk komutunu uygulayın. Sonra format atın okkalı olsun. Bu komut keyi Windows'tan kaldırır.
Arkadaşlar iyi Sosyal'ler. Bugün tam key alacaktım ki ya Windows 11 geçersem diye almadım. Sonradan öğrendiğimde Windows 10 etkinleştirilince Windows 11'de direkt oluyormuş zaten. Şimdi ben bu etkinleştirmeyi nasıl temizleyebilirim? 2038'e kadar etkinleştirme yaptım ama Format ile çözülür mü emin olamadım.

Bu rehberdekileri uygulayın, işe yaramazsa son çare olarak formata başvurun.

Formatla kaldırabilirsin ama KMS gibi trojan bazlı programları kullanmanı önermem. En yakın zamanda key al Amazon vb sitelerde ucuza satılıyor.

Formatla kaldırabilirsin ama KMS gibi trojan bazlı programları kullanmanı önermem. En yakın zamanda key al Amazon vb sitelerde ucuza satılıyor.
Hocam açıkçası aklımda key almak zaten vardı. KMS ile asla etkinleştirmem normalde ama Windows 11 özelleştirme kısmını test etmek amacıyla etkinleştirdim. Beğenmezsem 10'a dönüp 10 key'i alacaktım.
Format atılınca sorun olmaması lazım.
KMS server'ları bildiğim kadarıyla çok güvensiz. Formattan sonra kalmaz umarım bu key. Anakart'a yazılan keyler formatla deaktif olmuyor diye okuduğum için emin olmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı