KMS nasıl anlaşılır?

odtuluotistik

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600---Asus Tuf A520-PLUS----MSI MECH 2X RX 6700 XT---INTEL 512GB SSD---8X2 RAM---OMNI 32" 165HZ 1ms
Meslek
Öğrenci
Ben eskiden bilmediğimden KMS kullanıp aktive ediyordum geçenlerde format atmıştım ve hala KMS var mı merak ediyorum nasıl anlarım?(sadece CMD kullandım)

1711375869339.png

Şu anlık.

1711376001146.png

Ben eskiden bilmediğimden KMS kullanıp aktive ediyordum geçenlerde format atmıştım ve hala KMS var mı merak ediyorum nasıl anlarım?(sadece CMD kullandım)

Eki Görüntüle 2150223

Şu anlık.

Eki Görüntüle 2150227

Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından slmgr -dlv yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS, KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.

Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından slmgr -dlv yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS, KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.

1711377481148.png

Bu var.

Hocam riskli ama km ve ayrıca formattan sonra gitmeyenler satılıyor uyguna.

Hocam çözüm işaretleyin lütfen.

Hocam KMS'nin açılımı key management System demek KMS direk KMSpico olmuyor diye biliyorum farklı bir olayı var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı