Windows'un KMS ile kurulup kurulmadığı nasıl anlaşılır?

Windows 11 Programsız Etkinleştirme Nasıl Yapılır? bu siteden komutlarla Windows 11 kurdum. Bu kurduğum şey KMSpico mu ve bilgisayara zarar verir mi?

Bunu yapmıştım sonra bilgisayarıma güncelleme geldi dedi güncelledim. Daha sonra bilgisayarda yavaşlama gördüm geceleri ara ara internetimde yavaşlama oluyordu. Daha sonra kasmaya başlayınca format attım çare olarak. Kurtuldum. Çünkü bunu yaptıktan sonra artık güncellemeleri Microsoft değil o site veriyor ve o sitenin güncellemeleri de direkt olarak Windows Defender'ı bypass edip o onbinlerce Bitcoin mining bilgisayarından birisi oluyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli dosyalarını yedekle ve istersen güvenilir bir siteden 10-15 TL civarında key alabilirsin.

Çok dosyam yoktu zaten PC yeniydi ama Steam Game Pass oyunları vardı onlar silinir mi?

Bunu yapmıştım sonra bilgisayarıma güncelleme geldi dedi güncelledim. Daha sonra bilgisayarda yavaşlama gördüm geceleri ara ara internetimde yavaşlama oluyordu. Daha sonra kasmaya başlayınca format attım çare olarak. Kurtuldum. Çünkü bunu yaptıktan sonra artık güncellemeleri Microsoft değil o site veriyor ve o sitenin güncellemeleri de direkt olarak Windows Defender'ı bypass edip o onbinlerce Bitcoin mining bilgisayarından birisi oluyorsunuz.
Şimdi format atmam kesinleşti hocam.

Geri
Yukarı