Hocam bilgisayarcı korsan indirmiş. Lisans aktif etmek için kullanılır. Silebilirsiniz fakat deneme sürümüne geçiş yaparsınız. Temiz kurulum yapıp internetteki ucuz Key'lerden alın.

[email protected], kullanıcının bilgisi olmadan bir bilgisayara yüklenebilen potansiyel olarak istenmeyen bir programdır (PUP). Bir virüs değildir, ancak pop-up reklamlar görüntüleme, tarayıcı ayarlarını değiştirme veya bilgisayarın performansını yavaşlatma gibi istenmeyen davranışlara neden olabilir. Genellikle bu tür yazılımları bilgisayarınızdan kaldırmanız önerilir

Evet bozar, KMS Activator bash scriptleri ile birlikte pcye eklenen bir dosya. KMS paketinin içinde (kendisi bu arada korsan bir eklentidir) extradan birşeyler varsa 20 gün gibi bir süre sonra pcnizden Chrome datalarına sızarak tüm passwordlerinizi alır sahibine yollar. Sonrasında sabahın 5 inde Google hesabınız bir başka cihazda açıldı diye bir mesaj alırsınız. Acil bir işim olduğu için KMS kurmak zorunda kalmıştım ve gerçekten çok pişmanım. Tamamen kaldırdım ve temizledim ama yine de PC de Startup uygulamalarım tutarlı çalışmıyor. Yüzlerce GB oyun ve uygulamaların özel ayarları var ve format atacağım mecburen.

Geri
Yukarı