KMS sunucusundan çıkma

Telmogram

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir halt yedim ve konsoldan PC'me KMS server yükledim, nasıl kaldırabilirim veya serverdan düşebilirim?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Konsoldan yaptığın zararsız bir yöntem.
Tabii böyle de yapabilirdin için rahat olurdu.

Konsoldan yaptığın zararsız bir yöntem.
Tabii böyle de yapabilirdin için rahat olurdu.
cscript slmgr.vbs /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
cscript slmgr.vbs /ato
sizin dediğiniz komutlarla bunlar aynı olup olmadığından emin olamadığımdan dolayı yazdım umarım aynı komutlardan bahsediyoruzdur veya bu da zararsız olanıdır.

Zararsız bir yöntem ama yine de, şu şekilde kaldırabilirsiniz:
İlk olarak komut istemini (cmd) yönetici olarak başlatın ve ardından aşağıdaki komutları sırasıyla girin.
Kod:
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns

cscript slmgr.vbs /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
cscript slmgr.vbs /ato
Sizin dediğiniz komutlarla bunlar aynı olup olmadığından emin olamadığımdan dolayı yazdım umarım aynı komutlardan bahsediyoruzdur veya bu da zararsız olanıdır.
Sonuç olarak bilgisayarınıza bir yazılım yüklemiyorsunuz, sorun çıkmaz diye biliyorum.

Zararsız bir yöntem ama yine de, şu şekilde kaldırabilirsiniz:
İlk olarak komut istemini (cmd) yönetici olarak başlatın ve ardından aşağıdaki komutları sırasıyla girin.
Kod:
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns

Sonuç olarak bilgisayarınıza bir yazılım yüklemiyorsunuz, sorun çıkmaz diye biliyorum.
böyle bir uyarı aldım hocam

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-06 030133.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-04-06 030133.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 508
Anahtar anakarta yapışabiliyor bu yüzden bazen çözüm değil
Bu dediğin sadece OEM sistemlerde olur. Senin girdiğin KEY anakarta yapışmaz. Ama elindeki bilgisayar (ASUS / Hp gibi) bir OEM üreticiden alındıysa o zaman anakarta gömülü olarak KEY olabiliyor. Bilgisayarına Wİndows kurudğun anda internete bağlanır bağlanmaz Windowsun kayıtlanır.

Geri
Yukarı