KMS tamamen temizlenmiş midir?

GTX.1050 TI

Centipat
Arkadaşlar selam bir ay önce CMD üzerinden KMS zararlısını etkinleştirmiştim sonrasında zararlı olduğunu fark edip CMD kodlarıyla sildim fakat slmgr /xpr kodunu yazdığımda karşıma böyle bir yazı çıkıyor zararlı tamamen silinmiş midir?
1677446696336.png

Hocam CMD üzerinden KMS sunucularına bağlanıp Windows'u etkinleştirdim fakat sonrasında kaldırmak için bazı CMD komutları yazdım bu komutlar tamamen temizler mi format gerekir mi?
Sunucularından zararlı yazılım yüklenmediğinden eminseniz bir sorun yaratacağını düşünmüyorum, ama KMS'yi kullanan insanlar pek sorun yaşadıklarını belirtmemişler. Format atmanız sizin yapacağınız tercih.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sunucuya bağlandığını bilemeyeceğimiz için kesin bir şey söylemek zor.Ama garanti olsun diyorsan format atmak en temizi.

KMS kullanmak yerine Microsoft Activation Scripts kullanabilirsin,hem açık kaynak için rahat olabilir.Örneğin HWID metodu Microsoft'un halen Windows 7 ve 8'den 10 a geçişi ücretsiz sağlamasını kullanarak ticketi karıştırıyor, bu şekilde orjinal Windows 10'a sahip oluyorsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı